انجمن‌هاي كرگ ايران
مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن‌هاي كرگ ايران (http://www.korgiranco.com/forum)
+-- انجمن: مباحث ديگر (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: مقایسه مدل‌های مختلف و مشاوره برای خريد و فروش و ارتقاي كيبورد (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها (/showthread.php?tid=100)

مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - saminem - ۴/۳/۱۳۸۹ ۰۴:۲۲ عصر

قیمت ها مربوط به اردیبهشت ماه 1389 لیست :
Yamaha-Tyros3 :
4.150.000
با ریتم و سمپل و چندین پروگرام مخصوص خودش
Option :
پایه 150.000
بلندگوها و ساب 150.000
رم سمپل ،2تا128مگ 35.000 تومن

Yamaha-OR700:
850.000
با یک سری ریتم و صدا و مولتی پد اشانتیون مخصوص خودش اداپتور جدید یاماها
PA300-B :
50.000
قوی تر از PA300

Yamaha S900 :
1.250.000
با یک سری ریتم اشانتیون

Yamaha S910 :
1.350.000
با یک سری ریتم و آهنگ های mp3 مخصوص اجراهای زنده اشانتیون

Yamaha S710 :
800.000
با یک سری ریتم اشانتیون Yamaha A300

280.000 Yamaha MOTIF XS6
2.800.000
با نرم افزار اورجینال

Cubase AI5 Yamaha MOTIF XS7
3.400.000
با نرم افزار اورجینال

Cubase AI5 Yamaha MOTIF XS8
4.100.000
با نرم افزار اورجینال Cubase AI5

پرکاشن سینتیه الکترونیک یاماها
Yamaha DTX multi 12
1.000.000
Option :
پایه 100.000

Korg PA2x
4.200.000

Roland Fantom G6
2.800.000

عکس های کیفیت بالا از این مدل ها :

Tyros3
اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

S910

S710

S900

OR700

A300

MOTIF XS6

Yamaha MOTIF XS8

Yamaha DTX Multi 12

نرم افزار cubase ai5 اورجینال همراه موتیف ها و پرکاشن dtx12

اداپتور جدید Yamaha PA300.B

Roland Fantom G6

Korg PA2x

RE: قيمت تقريبي كيبوردهاي Yamaha - mahyarhx - ۸/۳/۱۳۸۹ ۱۰:۴۲ صبح

psr3000 قیمت:1000000

psr2100 قیمت:۶۸۰۰۰۰

psr2000 قیمت:۶۰۰۰۰

psrA1000 قیمت:600000

psr1000 قیمت:370000

psr9000 قیمت:800000

Psr740 قیمت:350000

psr640 قیمت:250000

psr630 قیمت:220000

psr510 قیمت:100000

psr500 قیمت:90000

psr64 قیمت:150000

psr62 قیمت:80000

psrA300 قیمت:280000

psrA3 قیمت:220000

psr260 قیمت:150000

psr330 قیمت: فعلا موجود نیست

psr530 قیمت: فعلا موجود نیست

psr295 قیمت: فعلا موجود نیست

psr - barbod - ۱۶/۴/۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ عصر

کسی هست بدونه ارگ یاماها psr-64 تو بازار هست یا نه ؟
قمیتش چنده

تایروس - mrpmmm - ۳۰/۶/۱۳۸۹ ۱۲:۳۴ صبح

راستی من دنبال یه tyros3 قسطی میگردم . هر کی سراغ داشت یه ندایی بده . (میبخشی که تو تاپیک خودش ننوشتم . جایی پیدا نکردم)

RE: مشاوره خرید و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - علی محمدی - ۳۰/۶/۱۳۸۹ ۰۵:۰۵ عصر

آخی!! یادش بخیر توی لیست یاماها PSR A3 را که دیدم یادم افتاد که در انباری خانه مان یک A3 دارم که از سال (فکر کنم 1372 یا1374 دقیق یادم نیست) با من همراه بود. آقا مهیار ممنون که یادم انداختی ،حداقل یه گرد گیری کردم.

RE: مشاوره خرید و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - omid300 - ۳۱/۶/۱۳۸۹ ۱۰:۲۱ صبح

(۳۰/۶/۱۳۸۹ ۰۵:۰۵ عصر)علی محمدی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
آخی!! یادش بخیر توی لیست یاماها PSR A3 را که دیدم یادم افتاد که در انباری خانه مان یک A3 دارم که از سال (فکر کنم 1372 یا1374 دقیق یادم نیست) با من همراه بود. آقا مهیار ممنون که یادم انداختی ،حداقل یه گرد گیری کردم.

یاد A3 بخیر. چقدر کاتریج از جمهوری میخریدیم . فکر میکردیم دیگه این آخرشه.......

[split] گفتگوی آزاد - matin - ۱۲/۱۰/۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ عصر

سلام. دوستانی که قیمت کیبورد یا ما ها را دارند یک نظر بدهند..

یک دستگاه کیبورد yamaha..a3 دارم 7تا از کلید هاش نمیزنه به نظر شما برای فروش چند می ارزد؟؟Tongue

RE: [split] گفتگوی آزاد - علی محمدی - ۱۳/۱۰/۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ صبح

(۱۲/۱۰/۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ عصر)matin نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

یک دستگاه کیبورد yamaha..a3 دارم 7تا از کلید هاش نمیزنه به نظر شما برای فروش چند می ارزد؟؟Tongue
متین جان بنده نیز یکی از انها را دارم ولی سالم است. 150 بیشتر نمیخرند.بهتر است نزد خود نگه دارید. یا ان را به موزه ببرید Tongue
30 هزارتومان بیشتر نمیخرند ، ولی اگر به ان هم راضی شدید با بنده تماس بگیرید Big Grin Big Grin

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ho3in_composer - ۶/۱/۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ عصر

سلام من کیبوردم یاماهاor700هست میخوام بفروشمش کسی میدونه چه قیمتی بفروشم خوبه؟؟؟؟
راستی باند سمت راستش بعضی وقتا که کمی باش کار میکنم صدای عجیب و غریب در میاره!!!!

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - barbod - ۲۷/۱/۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ عصر

دوستان عزيز هر كي psr- 64 داره من مي خرم ازش

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Mammad - ۲۷/۱/۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ عصر

(۶/۱/۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ عصر)ho3in_composer نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام من کیبوردم یاماهاor700هست میخوام بفروشمش کسی میدونه چه قیمتی بفروشم خوبه؟؟؟؟
راستی باند سمت راستش بعضی وقتا که کمی باش کار میکنم صدای عجیب و غریب در میاره!!!!

همشون این طوری هستن. 100 تا 200 تومن بیشتر از A1000 بفروشش.

[split] گفتگو و نظرات کاربران درباره Yamaha PSR-OR700 - mohsen korg - ۳۱/۲/۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ عصر

سلام دوستان من یه or700 در حدآک دارم که یه ماهی کارکرده الان خواستم بفروشمش اگه کسی هست بخوادش من با قیمت توافقی می فروشمش.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - bloody diamond - ۳۱/۴/۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ عصر

سلام.
من یه کیبورد میخوام که هم فلاپی یا کارت بخوره و ربع پرده داشته باشه و قیمتش حدود 150 تومن باشه. دوستان عزیز اگه لطف کنند معرفی کنند ممنون میشم.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korgpa800elite - ۱/۵/۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ صبح

اگه تهراني ميتوني بري جمهوري گير مياري البته دست دوم نه آك آكبدند گرونتر درمياد بهتره يكمي في رو بالاتر ببري برندهاي خوبي ميتوني گير بياري

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - bloody diamond - ۱/۵/۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ عصر

راستی کجای اصفهان میشه همه جور کیبوردی رو پیدا کرد؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - آرش منفرد - ۳۱/۵/۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ عصر

کسی قیمت جدید پرشینو نداره؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - behzad_b2004 - ۳۱/۵/۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ عصر

(۱/۵/۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ عصر)bloody diamond نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
راستی کجای اصفهان میشه همه جور کیبوردی رو پیدا کرد؟

چهار باغ بالا مجتمع پارک ورودی دوم (بازار موسیقی)

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korgpa800elite - ۳۱/۵/۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ عصر

فعلا 1080 تا 1150 بستگی به انصاف طرف داره

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - آرش منفرد - ۳۱/۵/۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ عصر

بخدا یه دونیه ای مهدی جون...

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - bloody diamond - ۳/۶/۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ صبح

دوستان ارگ دست دوم بدون کارتون حمکش چیه؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - علی محمدی - ۳/۶/۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ عصر

اعدام Big Grin

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - bloody diamond - ۴/۶/۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ عصر

سلام. من یه کیبورد یاماها a1000 خریدم که سال ساختش 2003 هست و کارتون نداره. میخواستم ببینم اشکالی نداره؟ موقع خرید چقدر ازش بخاطر کارتون کم میشه؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korg_gm - ۶/۶/۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ عصر

آقا سلام به همه یه یاماها630 هستش دسته 2 اما تمیزه خداییش اینو من چند بگیرم به نظرتون خوبه ؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها فقط فوری کمکم کنین

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korgpa800elite - ۶/۶/۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ عصر

مغازه دار بخواد بفروشه تقريبا 300 البته بستگي به تميزيش داره در حد آك حدوداي 300 حداكثر

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korg_gm - ۶/۶/۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ عصر

مهدی جان سلام آرقا من این 630 رو 200 250 بگیرم خوبه یا آ300 راسی مگه این 630 چی داری که شما میگی300 تومن مرسی راسی منفی amرو حذف کردم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korgpa800elite - ۶/۶/۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ عصر

دوست عزیز من قیمتی که مغازه دار بهتون میفروشه میگم قیمت جمهوری تقریبا همینه اگر پایین تر ازین گرفتی به نفعت بعد آ300 فکر کنم بهتر باشه 630 رو داشتم بدک نیست در مورد اون منفی هم ممنون که رومونو زمین ننداختید دوستیتون مبارک

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - آرش منفرد - ۶/۶/۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ عصر

سلام به همگی
کسی قیمت جدید پرشین اکبند و دست دوم نداره؟
بچه ها پستو اشتبا تو این تاپیک زدم ببخشید!

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korgpa800elite - ۶/۶/۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ عصر

قیمتها همون قبلیهاس هنوز تغییری نکرده فقط نمیفروشن میگن نداریم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korg_gm - ۶/۶/۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ عصر

خواهش مهدی جان داداش am من در حدی نیسم که بخام برات منفی بدم
ازت معزرت میخام

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - barbod - ۱۰/۶/۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ عصر

کسی psr 64 تمیز سراغ نداره قیمتش چنده؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - HEIDAR - ۱۰/۶/۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ عصر

سلام به همگی.بچه ها کدوم ساز از مارک یاماها هست که شباهت زیادی از لحاظ ریتم با کرگ مثلادرحدpa80داشته باشه؟و امکاناتشم خوب باشه؟خلاصه در حد کرگ باشه .من pa1xproدارم و میخواستم یه یاماها با این خصوصیات که گفتم بهم معرفی کنید تا تهیه کنم اگه قیمتش هم میدونید بگید.ممنون

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korgpa800elite - ۱۰/۶/۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ عصر

تایروس میتونه گزیینه خوبی باشه از دومیلیون تا 4500 قیمتشه

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - علی محمدی - ۱۰/۶/۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ عصر

از کسانی که یاما ها دارند بپرسید میگویند یا ما ها و از کسانی که کرگ داشته باشند بپرسید میگویند کرگ

متاسفانه در ایران اغلب تعصبی راهنمایی میکنند البته بلا نسبت بعضی دوستان و اساتید

شما باید بیشتر تحقیق کنید و مزیتها و معایب هر یک را از مطالب کاربران مقایسه کنید و در اخر نتیجه بگیرید.

هر کسی به شما گفت فلان چیر به درد نمیخورد بدانید که همان قضیه تعصب است چون ما هیچ چیز بدر نخور نداریم هر چیزی که تولید شده به درد کاری میخورد.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - حمزه ایرانمنش - ۱۱/۶/۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ صبح

بهترین گزینه برای تایروس 3 یا تایروس 4 می باشد.
که تایروس 4 حدود 5000000 است و تایروس 3 حدود 3500000

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Mammad - ۱۱/۶/۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ صبح

(۱۰/۶/۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ عصر)HEIDAR نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام به همگی.بچه ها کدوم ساز از مارک یاماها هست که شباهت زیادی از لحاظ ریتم با کرگ مثلادرحدpa80داشته باشه؟و امکاناتشم خوب باشه؟خلاصه در حد کرگ باشه .من pa1xproدارم و میخواستم یه یاماها با این خصوصیات که گفتم بهم معرفی کنید تا تهیه کنم اگه قیمتش هم میدونید بگید.ممنون

تایروس 2 با قیمت تقریبا 2 تومن در حد Pa2X قدرتمنده. ولی اگه ریتمسازی بلدی بخر. چون ریتم واسش نیست. اگرم باشه ستی 100 تومنه. با 20 تومن 30 تومن ست گیر نمیاد. Shy
من تا 5 6 ماه دیگه تایروس 3 میخرم. البته تایروس 2 هم واسم کافیه ولی از نحوه جایگذاری کلیدها روی تایروس 3 خوشم میاد. به خصوص اسلایدرهاش. Big Grin

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - korgpa800elite - ۱۱/۶/۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ عصر

ببین دوست عزیز بستگی داره شما چقدر بخوای هزینه کنی در ضمن توی ایران جنسی رو بخر که بیشتر ساپورتش میکنن مثلا شما بنز میخری وقتی قطعاتش نیست وبه سختی گیر میاد با دردسر روبرو میشی ولی وقتی مثلا تویویتا همهچیزش گیر میاد حالا اینجا میل خودته شما ببین الان برای کرگ 50 و80 و800 و تو ایکس کلی ریتم چه تبدیلی وچه غیر تبدیلی هست قطعات هم که فراوونه ولی برای تایروس به قول دوستمون ستی 100 تومن تازه اگه گیر بیاد باید بخرید در ضمن 5 میلیون بابت یه کیبورد 5 اکتاوی فکر نمیکنم معقول باشه قیمتش نجومی بالا رفته با این پول میشه تا چند وقت دیگه یه pa3xخریداری کرد که کلا فرق داره با اونچه تابحال دیدیم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - hadi5432 - ۱۱/۶/۱۳۹۰ ۰۴:۰۴ عصر

اقا محمد من هم با شما موافقم تایروس واقعا قدرتمنده
قیمت تایروس 2 نو و دست دوم چنده؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Mammad - ۱۱/۶/۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ عصر

تایروس 2 در حد آک 2.600
دست دوم رنگ پریده 2 تا 2.200

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - d-b - ۱۵/۷/۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ صبح

سلام يه or 700 بسيار تميز و سالم دارم مي خوام بفروشم ...
هر كي خواست pm بده

[split] Yamaha PSR-A1000 - taghipour.jvd - ۲۰/۸/۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ عصر

با سلام خدمت دوستان بابا عجب قیمتی شده a 1000 دیروز توی بازار مشهد تمیزشو 880 و کثیفترشو 700 فی دادن ...بابا عجب ولوشوییه تو بازار
ما موندیم بخریمیا نه ..or 700 هم که همه میگن اگه بخری صاحب اول وآخرش خودتی ...چون خیلی کم میاره...باناشم که کلا نویز داره ...بنظر شما چکارکنم

RE: Yamaha PSR-A1000 - d-b - ۲۱/۸/۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ صبح

(۲۰/۸/۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ عصر)taghipour.jvd نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با سلام خدمت دوستان بابا عجب قیمتی شده a 1000 دیروز توی بازار مشهد تمیزشو 880 و کثیفترشو 700 فی دادن ...بابا عجب ولوشوییه تو بازار
ما موندیم بخریمیا نه ..or 700 هم که همه میگن اگه بخری صاحب اول وآخرش خودتی ...چون خیلی کم میاره...باناشم که کلا نویز داره ...بنظر شما چکارکنم

or 700 نويز نداره عزيز شايعس...
حالا من كاري ندارم ولي زياد به اين چيزايي كه تو اين فرومها ميگن توجهي نكنيد سعي كنيد خودتون تست كنيد
يا حق

RE: Yamaha PSR-A1000 - ali-pop - ۲۱/۸/۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ صبح

(۲۰/۸/۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ عصر)taghipour.jvd نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

دوست من اشتباهی که من کردم رو نکن .. من هم اول a1000 خریدم بعد از یک سال هوس کرگ pa50 sampler کردم مجبور شده a1000 به اون تمیزی رو بفروشم 650 که خیلی سوختم .. 50 روهم گرون خریدم..به نظر من همین الان یک sampler ver 4 pa 50 بخر خودتو راحت کن..

RE: Yamaha PSR-A1000 - taghipour.jvd - ۲۸/۸/۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ صبح

دوست عزیز pa 50v 4 تقریباقیمتش دوبرابر a1000 هستش ...اگه مشکل پولی نداشتم که ...میخریدم ولی با 900 تومن فکرکنم بهترین گزینه همین a1000 باشه
اینجا ...مشهد... pa50 رو از 1100 تا 1500 فی میدن ..a1000 هم از 650 تا 900 تومن بسته به تمیزیش فی گرفتم

RE: Yamaha PSR-A1000 - Mammad - ۲۸/۸/۱۳۹۰ ۰۴:۳۸ صبح

من پیشنهاد میکنم Pa500 آبی بخرین. Wink

RE: Yamaha PSR-A1000 - ali-pop - ۲۸/۸/۱۳۹۰ ۰۸:۰۶ صبح

(۲۸/۸/۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ صبح)taghipour.jvd نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
دوست عزیز pa 50v 4 تقریباقیمتش دوبرابر a1000 هستش ...اگه مشکل پولی نداشتم که ...میخریدم ولی با 900 تومن فکرکنم بهترین گزینه همین a1000 باشه
اینجا ...مشهد... pa50 رو از 1100 تا 1500 فی میدن ..a1000 هم از 650 تا 900 تومن بسته به تمیزیش فی گرفتم

من باز هم تکرار میکنم .. به نظر من آ1000 نگیر .. مطمئن باش پشیمون میشی اگر اهل نوازندگی هستی واسه یکبار هم شده برو یکی از ریتم های بک آپ tm6 رو گوش بده بعد a1000 رو هم گوش بده ..پولا تو جمع کن تا به کرگ برسه به نفعته

RE: Yamaha PSR-A1000 - behrad_hami - ۲۸/۸/۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ صبح

بعضی از دوستان پست ها رو مرور نمیکنند . و الا بهتر میتونستن تو انتخاب ساز تصمیم بگیرن . زمان ما نه سایتی بود و نه کسی که دلسوزی کنه . با کلی ضرر رسیدیم به اینجا . حالا شخصی که با این همه امکانات عجولانه تصمیم بگیره و به خودش ضرر بزنه دیگه شاهکاره . به نظرم یه ضرر میتونه براش درس بزرگی بشه .Smile

RE: Yamaha PSR-A1000 - taghipour.jvd - ۲/۹/۱۳۹۰ ۰۳:۴۱ صبح

آقا بالاخره یک a1000 تمیزتمیزخریدم 800 هزارتومان ..
حالا هرکی صدا وریتم قشنگ برای a1000 داره روکنه...مخصوصا محلی کرمانجی خراسانی ..

RE: Yamaha PSR-A1000 - نوژان - ۲/۹/۱۳۹۰ ۰۴:۰۱ صبح

من هم با بهراد حامی موافق هستم اگر 200 هزار تومان بیشتر می دادید یک 50 سمپلر می گرفتید آنوقت کیفیت ریتم را احساس می کردید . ولی خوب شما صاحب اختیار هستید ما هر چه که بگوییم باز نظر خود شما شرط اصلی است .

RE: Yamaha PSR-A1000 - BABAKSHAYAN - ۲/۹/۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ صبح

با سلام.
دوستان امروز خیابان جمهوری (تهران) بودم، Pa- 50 سمپلر 1300000 تومان آن هم نه تمیز، بلکه معمولی. ضمن این که از چند مغازه قیمت گرفتم، قیمت ها در این حدود بودند.
بابک شایان.

RE: Yamaha PSR-A1000 - amir - paradise - ۲/۹/۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ صبح

(۲/۹/۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ صبح)BABAKSHAYAN نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با سلام.
دوستان امروز خیابان جمهوری (تهران) بودم، Pa- 50 سمپلر 1300000 تومان آن هم نه تمیز، بلکه معمولی. ضمن این که از چند مغازه قیمت گرفتم، قیمت ها در این حدود بودند.
بابک شایان.

ولی من چندروز پیش اونجا بودم این خبرا نبود 1550 آکبندش بود 1250 یه خانومی خرید واقعا نو بود یعنی روشن کرد بوی نوی میداد خیلی تمیز بودمعمولیشم 1تا 1100 بود.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak2009 - ۵/۹/۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ صبح

سلام منم یه or700در حد اک با ادابتور فابریک دارم فروشنده هستم . راستش از قیمتش خبر دقیقی ندارم چون هر روز قیمتا فرق میکنن

RE: Yamaha PSR-A1000 - BABAKSHAYAN - ۵/۹/۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ عصر

با عرض سلام خدمت amir - paradise عزیز.
دوست عزیز، تمام مغازه هایی که در جمهوری کیبورد می فروشند، هم چنین پاساژ پیروز (اسم مغازه ها را نام نمی برم)، همگی Pa 50 سمپلر شده را بسته به تمیزی (البته به ادعای خودشان همگی تمیز بودند) بین 1200 تا 1300 قیمت می دادند. Pa-50SD هم 1500 تا 1550 قیمت می دادند. من به دنبال یک Pa80 تمیز بودم که با OR700 سر بدم و عوض نمایم ولی متاسفانه برای OR700 مشتری خوب پیدا نمودم، ولی Pa80 تمیز پیدا نکردم، قیمت ها را هم همه رقم جویا می شدم که خدمت دوستان عرض شد. با تشکر. بابک شایان.

RE: Yamaha PSR-A1000 - korgpa800elite - ۵/۹/۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ عصر

يكسري به تهران صوت بزن وگالري مهرداد اگر اين دو نداشتن ديگه گير نمياري

RE: Yamaha PSR-A1000 - BABAKSHAYAN - ۶/۹/۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ صبح

با عرض سلام خدمت korgpa800elite عزیز.
به این دو مغازه سر زدم، هر دو نداشتند. ممنون از راهنمایی شما. با تشکر بابک شایان.

RE: Yamaha PSR-A1000 - korgpa800elite - ۶/۹/۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ عصر

ديگه تر و تميز گير نمياري آسه بازار هميشه دست اين دو مغازه هست بقيه اكثرا مشكل دار هست اگر باشه بالاي دو ميليون ميدن

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak2009 - ۷/۹/۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ صبح

سلام دوست عزیز BABAKSHAYAN :شما گفتی برای or700 مشتری خوب پیدا کردی اگه میشه بگین چند خواستن ؟ چون همونطور که در پست بالا گفتم منم or700 دارم میخوام بفروشم ولی از قیمتای جدید خبر ندارم. اگه کسی خبر داره لطفا بهم بگه .ممنون

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ramshad - ۱۰/۹/۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ عصر

سلام. من پیانو پی 95 یاماها داشتم اما راستش دیگه خیلی در بند خرید پیانو نیستم. اگه کیبردی باشه که فقط هامر اکشن داشته باشه حداقل در حد پیانوی دیجیتال یاماها P95 برام کافیه. قابلیت ربع پرده مهم ترین چیزه برام. پیانوم رو فقط به این خاطر فروختم که ربع پرده نداشت. نکته ی دوم اینه که مدلی باشه که مثلا بتونم دست راست ویالون بزنم دست جپ پیانو. تاکید می کنم روی هامر اکشن چون از کلاویه های سبک کیبرد بدم میاد! در بند ریتم نیستم زیاد. طبیعی بودن صدا برام خیلی مهمه. چه پیانو چه ویالون و احتمالا دیگر سازها که صداش در دسترسه. حتی این که 88 کلاویه داشته باشه هم برام مهم نیست. سازی هست از یاماها که بهم پیشنهاد بدین با قیمت؟ ممنون از راهنمایی تون.
من فقط برای خودم ساز می زنم در اتاقم! جز این چیزها که نوشتم توقع دیگه ای ندارم. قیمت هم هر چی پایین تر بهتر!

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ommid - ۳۰/۹/۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ صبح

سلام
تفاوت بين ارگ psr 640 و psr 740 در چيست و قيمت تقريبي هر كدام چند است؟
با تشكر

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - آرش منفرد - ۳۰/۹/۱۳۹۰ ۰۶:۵۷ صبح

740 دارای وکال هست...organ draw bar داره..یه سری تفاوت تو قسمت رجیستر هم دارن..اما کلا هر دو یکی هستن از نظر کاربرد

قیمت تقریبی هم نمی دونم خیلی این دو ساز قدیمی هستن...فاقد arabkit هم هستن برا همین ریتماش شباهت عجیبی به قاشق و چنگال داره

شما سعی کن یاماها 10000 بگیری زیاد اختلاف قیمت با 740 نداره عوضش arab kit داره و ریتماش و کیفیت صداش بهتره

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ommid - ۳۰/۹/۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ صبح

ممنون از راهنمائيتون - قيمت ياماها 1000 كه گفتيد حدودا چقدر است؟
با تشكر

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - آرش منفرد - ۳۰/۹/۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ صبح

کدوم شهر هستی امید جان؟شیراز از 420 گیر میاد تا 540

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - moallemkola - ۱/۱۰/۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ صبح

اقا يه سوال داشتم با 650 الي 700 تومن بجز A1000 و 2000 چه مدلي ميتوان تهيه كرد . مرسي
از نظر ريتم كمبود نباشه

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - نوژان - ۱/۱۰/۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ صبح

فقط برند یاماها ولی اگر بیشتر بتوانید هزینه کنید خوب می توانید کرگ بگیرید . با این نوسان قیمت دلار در بازار خدا می داند کیبورد چند می شود .

در مورد ریتم برای یاماها ریتم زیاد است ولی ریتمهای جدید ساخته نمی شود مگر آنکه شما توانایی ساختن ریتم را داشته باشید .

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - نوژان - ۱/۱۰/۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ صبح

دوست عزیز moallemkola یکی از بچه های سایت یک عدد یاماها or700 در حد آکبند دارد باهاش تماس بگیر ببین چند می دهد . با نام کاربری d-b است و در صفحه 5 همین تاپیک مطلب گذاشته است می توانی از طریق پیام خصوصی قیمت را بگیری .

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - BOSS - ۱۶/۱۱/۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ صبح

از دوستان کسی در جریان هست قیمت جدید a1000 چند شده مرسی؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - hadi5432 - ۱۶/۱۱/۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ صبح

از 650 تا 950 بسته به منطقه و تمیزی متغیره
مثلا تو بندرعباس تمیزش 950 هست ولی تو تهران خیلی باشه 800

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - moallemkola - ۲۵/۱۱/۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ عصر

دوستان قیمت یاماها 740 دسته دو متوسط چنده؟ ممنون میشم جوابم روبدین..

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - protools - ۳/۱۲/۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ صبح

(۲۵/۱۱/۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ عصر)moallemkola نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
دوستان قیمت یاماها 740 دسته دو متوسط چنده؟ ممنون میشم جوابم روبدین..

یه تمیز وسالم دارم حدود 350 میرزه
پیام خصوصی بدید

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - حمزه ایرانمنش - ۱۰/۱۲/۱۳۹۰ ۰۵:۱۳ صبح

سلام کسی از دوستان قیمت yamaha or 700 ذوست دوم رو میدونه در حد اکبند

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - venusmusic - ۱۰/۱۲/۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ صبح

(۱۰/۱۲/۱۳۹۰ ۰۵:۱۳ صبح)حمزه ایرانمنش نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

سلام حدود 1میلیون تا 900 هزار تومان نسبت به تمیز بودنش Wink

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - hadi5432 - ۱۰/۱۲/۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ عصر

(۱۰/۱۲/۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ صبح)venusmusic نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
(۱۰/۱۲/۱۳۹۰ ۰۵:۱۳ صبح)حمزه ایرانمنش نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

قیمت دقیق ندارم ولی میدونم که بیشتر از این حرفاست!Huh

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - venusmusic - ۱۰/۱۲/۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ عصر

(۱۰/۱۲/۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ عصر)hadi5432 نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
(۱۰/۱۲/۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ صبح)venusmusic نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

قیمت دقیق ندارم ولی میدونم که بیشتر از این حرفاست!Huh

بیشتر از این که با شه ارزش خریدن نداره یه کم روش بزارین،pa500 persianدست دوم بهتر از اینه!!!!Sleepy

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amirbakhtiary - ۲۲/۱۲/۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ صبح

با سلام خدمت دوستان گرامی
بنده قصد فروش یک کیبورد یاماها PSR S550 B را دارم . کیبورد در حد نو هنوز گارانتی داره کلاً 1 هفته کار شده باشه باش.
قیمت نو 900 تا 1 میلیون
قیمت پیشنهادی من 750 هزار
اگر کسی نیاز داره مطرح کنه
امکاناتش هم می تونید از سایت خده یاماها ببینید
[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=...241236.jpg]

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - generalmusic - ۲۲/۱۲/۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ صبح

سلام دوست من...
لطفاً مشخصاتش رو هم قرار بدین برای دوستان...
من متوجه نمیشم این کیبورد چرا اینقدر گرونه با پولی فونی 64 و طراحی قدیمی ای که داره؟
حتی من ماژولیشن رو هم نمیبینم توش!!!
جالبه که Arranger WorkStation هم هست!!!!
میشه یکم توضیح بدین راجع بهش؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Mammad - ۲۲/۱۲/۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ صبح

Workstation ؟؟؟ یعنی میشه عکس خودتو بذاری تو صفحش ؟! TongueSmile

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amirbakhtiary - ۲۲/۱۲/۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ عصر

با سلام مجدد
آقا گرون نیست دیگه همه چی گرون شده
این لینک خود سایت یاماها برای ایت محصول

کلیه امکانات و ویژگی ها نوشته شده . USB می خوره ، کیفیت صدای عالی داره ، آکوردها و لیریکس نشون میده و
Arranger Workstation features include USB, extensive accompaniment control, powerful sound
Sound Quality: large selection of realistic Voices
LCD displays lyrics, chords, notation
Ease of Operation: Mixer Function, Music Database, One Touch Settings, Registration buttons
16-track sequencer and 64-note polyphony
Three effects blocks: tailor your sound
داخل سایت کامل با توضیحات هست
در ضمن الان یک مدل بعد این اومده مدل 650 که قیمتش تو بازار همین دیروز یک یک میلیون و دویست بود .
برای مشاهده قیمتش هم از خود سایت یاماها خرید آنلاین داره بزنید نوشته چند دلار اینم لینکش

برید ببینید بعد بگید گرونه
راستیتشو بخوای من خودم این کاره نیستم اینو خریدم که یاد بگیرو وقت نشد حالا می خوام بفروشم کلاً یه هفته باش کار کردم
گارانتی هم داره هنوز 4 ماهی از گارانتیش مونده

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - generalmusic - ۲۲/۱۲/۱۳۹۰ ۰۷:۵۶ عصر

دوست من شکی توی صداقت شما و حسن نیت شما نیست....
بنده عرض کردم گرونه ،منظورم این نبود که شما گرون میفروشید...!!!
کلاً قیمتش رو گفتم و اینکه بنسبت این قیمت،رقبای خوبی داره....
امیدوارم فروش بره و براتون خیر و برکت داشته باشه دوست من
موفق باشید

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ali-pop - ۲۲/۱۲/۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ عصر

برای کار های world و یا کار کلاسیک کدوم گزینه بهتره YAMAHA PSR-2000 و با Yamaha PSR-s910 ???

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - atrin - ۲۳/۱۲/۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ صبح

بین این دو گزینه فقط و فقط S910

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۲۳/۱۲/۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ عصر

علی جان a2000 هم جزو گذینه هات اضافه کن خیلی کامل تراز s910 هستش حد عقل از نظر صدا و ریتم کاملترینه.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ali-pop - ۲۶/۱۲/۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ صبح

(۲۳/۱۲/۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ عصر)amir - paradise نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
علی جان a2000 هم جزو گذینه هات اضافه کن خیلی کامل تراز s910 هستش حد عقل از نظر صدا و ریتم کاملترینه.

امیر جان اصلا نمیخوام قسمت ایرانی کیبورد قوی باشه یعنی نمیخوام ازش حتی یک ریتم 6/8 هم بگیرم فقط میخوام رو صدا و ریتم های خارجی قوی داشته باشه..
همین pa50 سمپلر کار ایرانی ما رو جواب میده ...میخوام کیبورد دوم یک کیبورد کاملا اختصاص یافته به ریتم صداهای خارجی باشه..
تو خودت کار world انجام میدی ؟؟ راضی هستی از a2000 واسه کارهای خارجی ؟؟؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۲۶/۱۲/۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ عصر

من تمام سبک های موسیقی غربی انجام میدم اصلا a2000 گرفتم برای کارهای غربی
a2000 تمام چیزهای که یه کیبورد غربی باید داشته باشه داره ولی صداهای اورینتال هم داره شاید باورت نشه درام کیتهای غربیش از s910 که ذاتن یه کیبورد غربی هستش کامل تره
اتفاقا تو همین سبک world ریتمهای جالبی داخل دستگاه داره چندتا ریتم هندی و چینی داره که خیلی جالبه

این آهنگ همین الان تو سبک world برای شما سکووانس کردم تا یکی از ریتم هاشو ببینید
صدای درام کیتهاش کمی زیاد کردم تا قابل فهم تر باشه

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Mammad - ۲۶/۱۲/۱۳۹۰ ۰۵:۱۵ عصر

میگم امیرجان این کیبوردای یاماها واسه کارای مهدکودک و .. حرف ندارن! Big Grin

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ALi_1361 - ۲۶/۱۲/۱۳۹۰ ۰۵:۵۹ عصر

دوستان اگه میشه اخرین قیمت تایروس 3 و 4 رو هم بذارین
من خبر ندارم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - vahid.kh - ۲۶/۱۲/۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ عصر

تايروس 3 4100000 وتايروس 4 6050000 اخرين قيمتي كه من روز سه شنبه شنيدم.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۲۷/۱۲/۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ عصر

(۲۶/۱۲/۱۳۹۰ ۰۵:۱۵ عصر)Mammad نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
میگم امیرجان این کیبوردای یاماها واسه کارای مهدکودک و .. حرف ندارن! Big Grin

راستش هر کس یه نظری داره محمد جان
بعضی ها میگن a2000 آخر ارنجرهاست و از تایرس 3-4 هم کاملتره بعضی هم مثل شما این عقیده رو دارن
ولی بین خودمون بمونه منم برای همین مهدکودک گرفتم خدای با کرگ نمیشه این کارهای کاسه بشقابی زد این جدی میگم اگه ریتم زیادی سنگین و قوی باشه بچه ها خوششون نمیاد باید کار سبک و قابل فهم باشه برای بچه ها که یاماها عالیه.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Abedi - ۲۷/۱۲/۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ عصر

یادآوری یک نکته برای تمام دوستان گرامی و ارجمند
لطفا بحث مقایسه ‌ای را در این تاپیک وارد نکنید، این تاپیک صرفا مخصوص کیبوردهای یاماها است و سایر برندها در آن جایی ندارند.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ali-pop - ۲۷/۱۲/۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ عصر

دوستان عزیز که تهران هستند اگر لطف یک قیمتی از a2000 و s910 بگیرند و اطلاع رسانی کنند بسیار متشکریم ..

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - lop2lop - ۱۸/۱/۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ صبح

سلام .
سال نو مبارک .

دوستان کیبورد آموزشی که usb (برای اتصال به کامپیوتر به عنوان میدی کنترلر) هم داشته باشه چی پیشنهاد میکنید ؟

با بودجه ی فقیری ! (ارزونترین چیزی که میشه پیدا کرد)
اگه لطف کنید قیمتشم بگید ممنون میشم ! (هم نو هم دست دو!)

کیفیت صداش زیاد مهم نیست برام ولی ضایع نباشه دیگه !

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۱۸/۱/۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ صبح

(۱۸/۱/۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ صبح)lop2lop نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام .
سال نو مبارک .

دوستان کیبورد آموزشی که usb (برای اتصال به کامپیوتر به عنوان میدی کنترلر) هم داشته باشه چی پیشنهاد میکنید ؟

با بودجه ی فقیری ! (ارزونترین چیزی که میشه پیدا کرد)
اگه لطف کنید قیمتشم بگید ممنون میشم ! (هم نو هم دست دو!)

کیفیت صداش زیاد مهم نیست برام ولی ضایع نباشه دیگه !
یاماها a300 آکبندش فکر نکنم گیر بیاد ولی کارکردش حدود 300 تا 350 ولی اگر e423 بتونی بخری خیلی کاملتره فکر کنم حدود 600 آکبندش باشه.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - palipa - ۲۵/۱/۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ عصر

سلام
دوستان یه قیمتی از a1000 و or700 لطف میکنید بگید؟
ممنونم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - protools - ۲۵/۱/۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ عصر

(۲۵/۱/۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ عصر)palipa نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام
دوستان یه قیمتی از a1000 و or700 لطف میکنید بگید؟
ممنونم
سلام هفته پیش یک a1000 تمیز فروختم 550-----------تو جمهوری تمیزشو تا600 هم میفروشن

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۲۶/۱/۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ صبح

این که خیلی خوبه علی جان من چند وقت پیش یه psr1000 دیدم تو جمهوری فروخت 650 فکر کنم زیر قیمت فروختی.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - protools - ۲۶/۱/۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ صبح

(۲۶/۱/۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ صبح)amir - paradise نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
این که خیلی خوبه علی جان من چند وقت پیش یه psr1000 دیدم تو جمهوری فروخت 650 فکر کنم زیر قیمت فروختی.

نه اون قیمت ها هم واسه بازار سیاه هست--درسته این چند وقته قیمت ها خیلی بالا رفته ولی این افزایش قیمت ها شامل محصولات گرون قیمتی مثل 800 ,pa2x و... میشه وسازهای اماتورتری مثل یاماها a3---a1000---2000--1000 و.... کمترین افزایشو داشتن

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - f294 - ۲۶/۱/۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ صبح

سلام به همه ی دوستان، می خواستم قیمت Yamaha PSR A300 رو بدونم تو چه حدوده...؟
حقیقتش یه A300 دست دوم می خواهم از یکی بخرم، به من گفته 450 تومن، می خواستم بدونم تو این رنج قیمت واسه کسی که نه خیلی حرفه ای و نه آماتور چیز بهتری پیدا میشه یا همین خوبه؟ قیمتش چطوره؟
با تشکر از همگی

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - protools - ۲۶/۱/۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ صبح

(۲۶/۱/۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ صبح)f294 نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام به همه ی دوستان، می خواستم قیمت Yamaha PSR A300 رو بدونم تو چه حدوده...؟
حقیقتش یه A300 دست دوم می خواهم از یکی بخرم، به من گفته 450 تومن، می خواستم بدونم تو این رنج قیمت واسه کسی که نه خیلی حرفه ای و نه آماتور چیز بهتری پیدا میشه یا همین خوبه؟ قیمتش چطوره؟
با تشکر از همگی

سلام --100 تومن دیگه بزار رو پولت ویه یاماها 1000 یا a1000 تمیز بگیر خیلی خیلی بهتر از a300 هست- در ضمن این قیمتی که گفتی تغریبا قیمت اک a300 بود
این 2 سازی که گفتم خیلی پیشرفته تر از سازی که گفتید هست خیلی

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - sajjadasadpour - ۲۹/۱/۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ عصر

من یه یاماها آ3 دست دوم داغون برای فروش دارم ..هر کی خواست بگه ....

RE: [split] گفتگوی آزاد - keyvanjj - ۱/۶/۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ عصر

(۱۳/۱۰/۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ صبح)علی محمدی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
(۱۲/۱۰/۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ عصر)matin نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

متین جان بنده نیز یکی از انها را دارم ولی سالم است. 150 بیشتر نمیخرند.بهتر است نزد خود نگه دارید. یا ان را به موزه ببرید Tongue
30 هزارتومان بیشتر نمیخرند ، ولی اگر به ان هم راضی شدید با بنده تماس بگیرید Big Grin Big Grin
سلام عزیز.
آقا این A3 که گفتی رو اگه سالمه من میخوام. داری هنوز؟
(۱۳/۱۰/۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ صبح)علی محمدی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

سلام عزیز.
آقای محمدی این A3 که گفتی رو اگه سالمه من میخوام. داری هنوز؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۲/۶/۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ صبح

کیوان جان این پست فکر کنم برای 1-2 سال پیش باشه مگه با 150 تومن دیگه a3 میدن؟اگر سالم تمیز پیدا بشه خودم 300 خریدارمBig Grin.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - keyvanjj - ۳/۶/۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ صبح

ای بابا
نمیدونم چی کار کنم
الان یه یاماها 1000 هست صحیح سالم 600 تومان
نمیدونم قیمتش خوبه یا نه
یا A1000 اینقدر با این فرق داره که اونو بگیرم!

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Mammad - ۳/۶/۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ صبح

(۳/۶/۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ صبح)keyvanjj نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
ای بابا
نمیدونم چی کار کنم
الان یه یاماها 1000 هست صحیح سالم 600 تومان
نمیدونم قیمتش خوبه یا نه
یا A1000 اینقدر با این فرق داره که اونو بگیرم!

mocco 5000 بگیر حدود 1میلیون تومنه

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak-abbaspour - ۲۲/۶/۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ صبح

سلام دوستان
من یاماها آ1000 دارم. یه مدتی میشه که سه تا از کلیدهاش خوب کار نمیکنند یعنی بیشتر با تاخیر جواب میدن(وقتی روی کلید فشار میدی بهد از یک ثانیه صدا به گوش میرسه) بعضی وقتها هم خوبن و مشکلی ندارن. لطفا واسه حل مشکل راهنمایی کنید. مرسی.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - keyvanjj - ۲۲/۶/۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ صبح

قیمت امروز 21/6/91 که شخصا" رفتم بازار جمهوری
psr1000 قیمت رنگ و رو رفته = 650-700 . سالم و تمیز= 800 تا 880
A1000 قیمت رنگ و رو رفته = 750-800 . و سالم و تمیز = 850 تا 1،100
psr 2000 = قیمت رنگ و رو رفته کهنه = 900 . قیمت تمیز و سالم 1.100 تا 1.250
من تازه سازم رو فروختم یعنی دیروز . 1تومان! عینهو همونو دیدم 2-3 تا تو بازار 1.150-1.200
پایین دادم اما به جاش یه 500 پرشین گرفتم واقعا" معرکه هست. دستش درد نکنه یهکی از کاربرای همینجا هم بود واقعا" با کمالات و با کلاس!.
واقعا" در حد آک هست و قیمتش هم خوب دادن بهم .
البته لازم به ذکر هست که قیمت های گفته شده همگی بدون آداپتور و هرگونه لوازم جانبیه. حتی ریتم!

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - پدرام - ۲۲/۶/۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ صبح

(۲۲/۶/۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ صبح)babak-abbaspour نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام دوستان
من یاماها آ1000 دارم. یه مدتی میشه که سه تا از کلیدهاش خوب کار نمیکنند یعنی بیشتر با تاخیر جواب میدن(وقتی روی کلید فشار میدی بهد از یک ثانیه صدا به گوش میرسه) بعضی وقتها هم خوبن و مشکلی ندارن. لطفا واسه حل مشکل راهنمایی کنید. مرسی.

زیر هر کلید یه پستونکی مخصوص یاماها قرار داره البته بصورت یک پارچه .خراب شدنش هر از چندی طبیعیه باید پستونکی های معیوب از بقیه بادقت با حد فاصل بین یک کلید برش و تعویض بشه. البته این کار از یک تعمیرکار ساز یا تکنسین الکترو نیک بر میاد.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak-abbaspour - ۲۳/۶/۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ عصر

(۲۲/۶/۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ صبح)پدرام نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
(۲۲/۶/۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ صبح)babak-abbaspour نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام دوستان

زیر هر کلید یه پستونکی مخصوص یاماها قرار داره البته بصورت یک پارچه .خراب شدنش هر از چندی طبیعیه باید پستونکی های معیوب از بقیه بادقت با حد فاصل بین یک کلید برش و تعویض بشه. البته این کار از یک تعمیرکار ساز یا تکنسین الکترو نیک بر میاد.

مرسی دوست عزیز. من اهواز هستم. از دوستان کسی رو اگه میشناسید ممنون میشم به من اطلاع بدید.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۲۸/۶/۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ صبح

با سلام
از دوستان عزیز که سرشون تو کار خرید و فروش میخواستم یه قیمتی بدونم درمورد کیبورد ام برای فروش
قیمت پیشنهادی برای فروش450الی480 تومن هستش..
اینم عکسای کیبورد:
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Olive/Desktop/19910614034.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Olive/Desktop/19910614032.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Olive/Desktop/19910614031.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Olive/Desktop/19910605012.jpg
از لحاظ فنی ram و داخلی ودکمه و کلاویه و همه جوره خیال راحت که سالمه..
فقط جهت ارتقاع اگه مشتری خوب باشه فروشنده هستیم!
شرمنده عکس ها اشتباه شده جا برای اصلاح نبود تو یه پست جداگانه زدم:

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - حمزه ایرانمنش - ۸/۷/۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ عصر

سلام دوستان قیمت اکبند yamaha s910و s900 چنده ؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۹/۷/۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ عصر

S900 که خیلی وقته تولید نمیشه S910 هم حدود 2700 بود
S910 هم دیگه تولید نمیشه شاید از قبل وارد ایران شده باشه و بتونی آکبند گیر بیاری
الان S950 جای S910 تولید میشه.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - moallemkola - ۱۵/۷/۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ صبح

دوستان سلام من یک دستگاه yamaha A1000 تر و تمیز میخوام هر داره برام پیام خصوصی بزنه همراه با عکس و قیمتش
ممنون

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - morytekno - ۱۷/۷/۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ صبح

سلام به همه دوستان.من يه 630 ياماها واسه فروش دارم. سالم وتميز است.ضمنا دوستان سرعت اينرنتم خيلي پايينه واسه همين نميتونم عكس بزارم.اگه ميشه واسم پيام بزاريدوشماره تا باهاتون تماس بگيرم. ممنونم.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - moallemkola - ۲۲/۷/۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ عصر

دوستان یک دستگاه yamaha A1000 در حد آک 7-6 ساله روشن نشده ولی کارتون نداره البته کارتون داشت پدر صاحب این دستگاه موقعی که فوت میکنه تو خونشون به هر حال شلوغ بوده و این کارتون هم مفقود میشه احتمالا کارتون رو اشتباها دور انداختند ولی ساز سالم هستش چه از نظر نرم افزاری و چه سخت افزاری.. به نظر شما قیمتش الان چنده .

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۲۳/۷/۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ صبح

بیش از 500 تا 600 نمیخرنش چون کارتون نداره و صاحب اول و آخرش خودتی مگر این که تو هم بخوای با ضرر ردش کنی.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - farzad.asraar - ۲۳/۸/۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ عصر

با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه یاماها آ1000 تمیز گیرم اومده با ریتم و کیف و پایه و کل وسایل میگه 1000000 البته استفادشم فقط خونگی بوده و مجلس و اینجاها نرفته ممنون میشم قیمت بگید

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - moallemkola - ۱۹/۹/۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ صبح

یک دستگاه یاماها 630 یا 640 یا 740 خریدارم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - moallemkola - ۲۳/۹/۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ صبح

[undefined=undefined]کسی نیست که این مدل هارو برای فروش داشته باشهHuhDodgy

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ramzoon - ۲/۱۰/۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ صبح

من یه PSR-2100 یاماها دارم تمیز. خونگی استفاده میکنم برای پیانو. یو اس بی هم داره برای اتصال به کامپیوتر. کلی هم ریتم و میدی سانگ آماده همراهش هست. خواستی پیغام بده!!!!!!!! <درج شماره تلفن در سایت ممنوع است>

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amireza - ۲/۱۰/۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ عصر

کسی میدونه قیمت or-700 چقدر هست؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۷/۱۰/۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ صبح

(۲۸/۶/۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ صبح)Moein.s نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با سلام
از دوستان عزیز که سرشون تو کار خرید و فروش میخواستم یه قیمتی بدونم درمورد کیبورد ام برای فروش
اینم عکسای کیبورد:

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۷/۱۰/۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ صبح

عکسات پاک شده معین جان دوباره آپ کن.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۷/۱۰/۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ عصر

(۷/۱۰/۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ صبح)Moein.s نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
(۲۸/۶/۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ صبح)Moein.s نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با سلام
اینم عکسای کیبورد:
(اطلاح لینک)

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak random - ۷/۱۰/۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ عصر

آقا معین خونه پرش 280تومن

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۷/۱۰/۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ عصر

(۷/۱۰/۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ عصر)babak random نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
آقا معین خونه پرش 280تومن
یعنی 500 تومن با a1000 تفاوت قیمت داره؟درحالی که اون مدل 800و900 تومن معامله میشه،اما از لحاظ کیفیت نرم افزاری و سخت افزاری چندان تفاوت زیادی توش نیست.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak random - ۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ صبح

آره معین جان yamaha640خیلی قدیمیه....
اگه کسی میخواد تازه شروع کنه و سن شم کم باشه خوبه....
چون منوی کرگ واسه کسایی که سن شون پایینه سخته....
شما که خودت نوازنده حرفه ای هستی وkorg sd داری حالا واسه کی میخواستی؟
جدا الان A1000نهصدتومن مامله میشه؟ عجیبه....
خوب ادم میره pa50معمولی میخره دیگه......

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ صبح

(۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ صبح)babak random نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
آره معین جان yamaha640خیلی قدیمیه....
اگه کسی میخواد تازه شروع کنه و سن شم کم باشه خوبه....
چون منوی کرگ واسه کسایی که سن شون پایینه سخته....
شما که خودت نوازنده حرفه ای هستی وkorg sd داری حالا واسه کی میخواستی؟
جدا الان A1000نهصدتومن مامله میشه؟ عجیبه....
خوب ادم میره pa50معمولی میخره دیگه......
خواهش میکنم شما اختیار داری،کیبورد واس خودمه.
الان 1000 رو قیمت دقیق ندارم اما من تو مغازه دیدم یاماهاa3 رو 380به طرف پیشنهاد خرید داده،فروخته 430و40تومن!
یا همین دستگاه مدل من رو 470فروش دادن..اونم واس تیر ماه و اوایل تابستون!الان که با این احتساب قیمت ها دیگه...

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak random - ۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ صبح

شرمنده داش معین قصد جسارت نداشتم....
فکر کردم واسه کسه دیگه میخوای..
شما که خودت استادی...

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ صبح

(۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ صبح)babak random نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
شرمنده داش معین قصد جسارت نداشتم....
فکر کردم واسه کسه دیگه میخوای..
شما که خودت استادی...
نه آقا چه حرفیه داش خواهش میکنم!میخوام یه قمیتی بدونم ببینم چطوریه.از خود طرف که خریدم 450 برمیداره همین کیبورد خودمو.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - moallemkola - ۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ صبح

(۷/۱۰/۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ عصر)Moein.s نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
(۷/۱۰/۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ صبح)Moein.s نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با سلام
اینم عکسای کیبورد:
(اطلاح لینک)

سلام اقا معین داداش قیمت رو آخر چند میزاری من برای دوستم میخوام . در ضمن دستگاه همه جوره اوکی هست مشکلی چیزی که نداره؟Huh

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak random - ۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ عصر

من فکر میکردم فقط کرگ گرون شده....
آخه دلار دیگه چه ربطی به yamaha640داره.....
عجب داستانی داریم ما تو ایران

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ عصر

(۸/۱۰/۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ عصر)babak random نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
من فکر میکردم فقط کرگ گرون شده....
آخه دلار دیگه چه ربطی به yamaha640داره.....
عجب داستانی داریم ما تو ایران
واقعا هم همینطوره اما جالبه بدونی، دستگاه های مدل پایین که چیزی نیست طرف اومده پایه ارگ بگیره، پایه معمولی که پارسال یا حتی همین تابستون بوده 13یا18تومن الان شده 28و30تومن!!!چرا شو من نمیدونم والا!Big Grin
رو همه چی تاثیر گذاشته که دیگه یاماها 640 که بنده خدا باز یه صدایی از خودش درمیاره و ساز شناخته میشه!Rolleyes

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - King_k2 - ۱۰/۱۰/۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ صبح

الان قیمت سیب زمینی هم به دلار ربط بستگی داره کیبورد که دیگه جای خودشو داره.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - aka4770 - ۱۰/۱۰/۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ صبح

سلام
بچه ها یه راهنمایی کنین لطفا

کیبوردpsr2000 یکی از ژوستیک هاش خرابه کارتونم نداره چقدر ارزش داره؟؟؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - King_k2 - ۱۰/۱۰/۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ صبح

2000و 1000 فرق زیادی با هم ندارن. الان قیمت تقریبی این کیبورد ها اگه خیلی تمیز باشن بین 800 تا 1 ملیون تومنه و 2000 هم 100 تا 200 اومن بیشتره.
به نظر من بین 500 تا 600 میرزه.چون کارتون نداره و فروشش سخته.
حالا شما قراره بخرینش یا بفروشین؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - moallemkola - ۱۰/۱۰/۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ عصر

(۱۰/۱۰/۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ صبح)aka4770 نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام
بچه ها یه راهنمایی کنین لطفا

کیبوردpsr2000 یکی از ژوستیک هاش خرابه کارتونم نداره چقدر ارزش داره؟؟؟

دوست عزیز 2000 یاماها در شهرهای مختلف قیمتش فرق میکنه. الان تو شهر من قیمت تر و تمیزش 800 الی نهایت 900 تومنه. بدون کارتون تمیز باشه از 400 تا 500 میتونی بفروشی Heart

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - moallemkola - ۱۰/۱۰/۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ عصر

اقا معین من ساز یاماها 640 شما رو 400 هزار تومن خریدارم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - aka4770 - ۱۰/۱۰/۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ عصر

(۱۰/۱۰/۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ صبح)King_k2 نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
به نظر من بین 500 تا 600 میرزه.چون کارتون نداره و فروشش سخته.
حالا شما قراره بخرینش یا بفروشین؟

ممنون از راهنمایتون
اگه قسمت بشه میخوام بخرم.Huh

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - seyed ali - ۱۶/۱۱/۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ صبح

سلام خدمت دوستان عزیز
من یه کیبرد یاماها s550 یا DGX640 یا DGX530 یا YPG635 میخوام یا دست دوم یا نو باشه و قیمتشم بگید و موقعیتتونم بگید چون من خودم چند روز دیگه از بوشهر میام تهران برای همین ها ، به هر حال هر کی سراغ داره سریع به من خبر بده با ایمیل zolal200170درج آدرس ايميل در انجمن ممنوع است

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - nader72 - ۲۶/۱۱/۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ عصر

با سلام به دوستان میخواستم بدونم قیمت MOTIF XF6 چنده؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak random - ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ عصر

قیمتش به دلار $3199.99 اینقدره حالا حساب کن به پول ما چقدر میشه؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ali17sale - ۲۹/۱۱/۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ صبح

سلام
اینجا کسی یه کیبرد تا 450تومن برای آموزش داره آخه تازه میخوام شروع کنم
اگه ریتم وسانگ توپ وایرانی(اوربیتال) هم داشته باشه تا470 تومن میتونم هزینه کنم
کسی هست؟
اگه تو همدان باشه بهتره ولی به کرج وتهران هم دسترسی دارم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۲۹/۱۱/۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ عصر

یاماها A3 فکرکنم گزینه خوبیه تمیزش باشه اورینتال هم هستش.واس شروع خوبه.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ali17sale - ۲۹/۱۱/۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ عصر

ببخشید حدود قیمتش؟
من توی تهران از کجا باید ساز بخرم
چون توی استان های کوچیک خیلی قیمتا بالاست
مثلا توی یه ساز فروشی توی همدان psr-640 رو که رنگ کلاویش برگشته بود ینی اینقدر داغون بود اصلا باورم نمیشد این حتی روشن شه میگفت 600 تومن

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amireza - ۲۹/۱۱/۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ عصر

دوست عزیز برای خرید ساز خیابان جمهوری.بعد از پل حافظ

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - jorghanarian - ۳۰/۱۱/۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ صبح

توي جمهوري هم بدتر از شهرستانها شده بازم تو شهر هاي ديگه حداقل يك با انصاف پيدا ميشه تو جمهوري كه بعيد ميدونم پيدا بشه

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۳۰/۱۱/۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ عصر

(۲۹/۱۱/۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ عصر)ali17sale نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
ببخشید حدود قیمتش؟
من توی تهران از کجا باید ساز بخرم
چون توی استان های کوچیک خیلی قیمتا بالاست
مثلا توی یه ساز فروشی توی همدان psr-640 رو که رنگ کلاویش برگشته بود ینی اینقدر داغون بود اصلا باورم نمیشد این حتی روشن شه میگفت 600 تومن
قیمت a3 تمیزش رو میشه با 500 پیدا کرد.اما بنظرم تو تهران بدتر از شهرستان هاست.من خودم شهرستان ام و بهتر و قیمت خوب تر از تهران ارگ پیدا میشه.خودم الان 640 استفاده میکنم.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ali17sale - ۳۰/۱۱/۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ عصر

خیلی ممنون کمک کردین
فقط اگه کسی توی این انجمن کیبور اوربیتال داشت برای فروش قیمت بگه خریدارم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - babak random - ۱/۱۲/۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ عصر

دوست من علی منظورتون اورینتال هستش دیگه؟

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ali17sale - ۱/۱۲/۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ عصر

بله ببخشید مثل اینکه من اشتباه فهمیدم

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۴/۳/۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ عصر

ارگ یاماها مدل PSR-640 با قیمت 750 تومان به فروش میرسد..
برای خرید pa50 یا pa80 میفروشمش و از جهت فنی سالم و خودم هر روز باهاش کار میکنم،چون دسترسی زیاد به اینترنت ندارم فردا عکس هاشو میزارم.Angel

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - amir - paradise - ۴/۳/۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ عصر

معین جان بالاخره داری به آرزوت یعنی pa50 میرسی
امروز 2-3 تا تمیز دیدم 2 ملیون کاش بودی میخریدی.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - Moein.s - ۵/۳/۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ صبح

مرسی امیر جون تو دست و بال بچه ها هستش منتها اینو بفروشم بعد بخرم..
عکس های دستگاه:

Heart

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - abbasnaeij - ۲/۵/۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ صبح

سلام دوستان یه دونه تایروس2 در حد اک با کارتن تمیز و هارد 10 گیگ و رم 512 به همراه ست و برنامه های ایرانی و کیف ارگ با ارم تایروس نو به قیمت 4500000 تومن موجوده دوستان کسی خاست در خدمتیم ممنون
اینم عکساش

نقل قول :
حجم و اندازه عکس‌های شما به گونه‌ای است که تنظیمات تاپیک را برهم می‌زند و لود آن‌ها نیز سرعت دسترسی به تاپیک را پایین می‌آورد.

لطفا فقط لینک عکس‌هایتان را قرار دهید و از تگ "درج تصویر" استفاده نفرمایید.

با تشکر - مدیریت انجمن

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - abbasnaeij - ۲/۵/۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ عصر

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - ali_system - ۲۶/۱۲/۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ عصر

کیبورد یاماها psr -gx76

بسیار تمیز و سالم فقط خاک خورده یکم ... قیمت پابه 300 فروش فوری 350
به بالاترین قیمت فروخته میشه . کارتن هم گم و گور شده

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - zamanphp - ۱۴/۵/۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ عصر

سلام
یه بنده خدا که کیبورد یاماها psr-a300 ارینتال داره که با پایه - کیف - کارتن - ادابتور میگه ۸۰۰ تومن که خیلی تمیز هست
به نظرتون مناسبه ؟ بخرم
خودش سررشته نداره و واسه تمرین پیانو دخترش خریده که چون استفاده نمیکنه ، میخواد بفروشه
چون خودم هم سرشته ندارم ، به چیز مواردی حین بررسی کیبود توجه کنم؟
سپاس
آیا PSR-640 جدیدتر هست یا PSR-a300 ?
آیا PSR-640 جدیدتر هست یا PSR-a300 ?

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - BABAKSHAYAN - ۱۴/۵/۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ عصر

با سلام خدمت zamanphp عزیز.
دوست گرامی، PSR - a300 خیلی جدیدتر از PSR-640 است. اگر برای آموزش می خواهید، کیبورد خوبی است، ضمن این که می توان چند ریتم تبدیل شده را هم به ریتم های آن اضافه کرد.
در مورد قیمت، اگر در تهران هستید، سری به جمهوری بزنید، قیمت دستتان می آید، بعد از آن هم با آن بنده خدا در مورد خرید صحبت کنید.
بابک شایان.

RE: مشاوره خرید و فروش و قيمت تقريبي كيبوردهاي ياماها - zamanphp - ۱۵/۵/۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ صبح

(۱۴/۵/۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ عصر)BABAKSHAYAN نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با سلام خدمت zamanphp عزیز.
دوست گرامی، PSR - a300 خیلی جدیدتر از PSR-640 است. اگر برای آموزش می خواهید، کیبورد خوبی است، ضمن این که می توان چند ریتم تبدیل شده را هم به ریتم های آن اضافه کرد.
در مورد قیمت، اگر در تهران هستید، سری به جمهوری بزنید، قیمت دستتان می آید، بعد از آن هم با آن بنده خدا در مورد خرید صحبت کنید.
بابک شایان.
ممنون دوست گرامی
من اصفهان هستم ، ممنون از پاسختون