انجمن‌هاي كرگ ايران
متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - نسخه قابل چاپ

+- انجمن‌هاي كرگ ايران (http://www.korgiranco.com/forum)
+-- انجمن: مباحث ديگر (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: انجمن نوازندگی، خوانندگی و آهنگسازی (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني (/showthread.php?tid=129)

متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۲۴/۳/۱۳۸۹ ۰۱:۴۳ صبح

با سلام خدمت اقای عابدی .من تقریبا هفته قبل یک پیغام خصوصی برای شما ارسال کردم در مورد کتاب ترانه
ولی ظاهرا هنوز جوابی به بنده ندادید، منتظر هستم.

RE: کتاب ترانه‌هاي ايراني - Abedi - ۲۴/۳/۱۳۸۹ ۰۸:۵۰ صبح

سلام دوست گرامي
حقيقت امر پيغام شما به دست ما رسيد، اما مشكلاتي وجود داشت كه با توجه به آن‌ها و نيز با توجه به اينكه من نخواستم به شما جواب منفي و مطلق بدهم، كمي دست نگاه داشتم تا شايد راه حلي پيدا شود.

برخي از اين مشكلات به شرح زير است:

الف) قرار دادن و يا فروش چنين مجموعه‌اي در سايت با مقررات سايت تا حدودي منافات دارد.

ب) سياست سايت كرگ ايران مبني بر تبليغ و فروش كارهاي اعضا نيست و اگر دقت فرماييد حتي بسياري از اطلاعات و فايل‌هايي كه سال‌ها كاربران براي تهيه آن‌ها مجبور به پرداخت هزينه‌هاي قابل توجه بودند ( مانند بسياري از فلش كارت‌ها )، توسط كرگ ايران به طور رايگان در اختيار همه قرار داده شده است، اين در حالي است كه شما قصد فروش مجموعه خود را داريد.

ج) با توجه به اينكه متن اكثر ترانه‌هاي مردمي امروزه با يك جستجوي ساده در اينترنت قابل دريافت است،‌ اين مجموعه در صورتي مورد توجه ويژه قرار مي‌گيرد كه اطلاعات بيشتري از جمله نوع ريتم، آكوردها، نحوه گرفتن آكوردها، ضرب‌آهنگ (تمپو)، فلش كارت مناسب براي اجراي آن،‌ ترتيب استفاده از بخش‌هاي مختلف آهنگ و قطعه‌هاي آهنگين مياني موسيقي و نحوه فضاسازي زير آهنگ كه نياز اصلي بسياري از كاربران است در آن مشخص باشد، كه تصور نمي‌كنم مجموعه توليد شده توسط شما،‌ شامل اين موارد باشد.

بنابراين ضمن تشكر و قدرداني از زحمات شما پيشنهادات زير به حضورتان ارائه مي‌شود.
الف) مجموعه مذكور را به صورت يك كتاب درآورده و به صورت رسمي اقدام به نشر آن كنيد.
ب) مجموعه مذكور را به صورت يك جزوه درآورده و از طريق فروشگاه‌هاي موسيقي به دست علاقمندان برسانيد.
ج) مجموعه مذكور را به صورت يك فايل متني يا مجموع فايل‌هاي متني به درخواست اعضا در اختيارشان قرار دهيد اما به صورت رايگان
مجموعه مذكور را در يك سرور رايگان قرار داده لينك آن را براي دوستان در انجمن درج نماييد.

معهذا من اين پست را به بخش آهنگسازي منتقل كردم تا دوستان از فعاليت شما اطلاع پيدا كنند و زمينه ارتباط بيشتر براي‌تان فراهم شود.

RE: کتاب ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۲۵/۳/۱۳۸۹ ۱۲:۰۰ صبح

با تشکر از شما آقای عابدی و تیم قوی کرگ ایران.
ممنون از راهنمایی شما.بنده هم به عنوان پیشنهاد این مطلب را عنوان کردم .و به تمام مسایل اشراف کامل دارم.درست است اغلب این متن ها در سایتهای مختلف هست ولی جمع آوری و ویراستاری و مجموعه کردن آن از حوصله خیلی ها خارج است.حتی اگر این متون از سایتها کپی هم بشوند جهت ویرایش و ویراستاری به اندازه تایپ کردن آنها زمان میبرد.
علی الحال بنده از راهکارهای مناسب شما هم تشکر میکنم. باور کنید اصلا به درآمد آن فکر نمیکنم.آخر با این کار که مخاطبان زیادی هم ندارد که نمیشود کسب درآد کرد.من میتوانم این کار را به رایگان روی سایت قرار دهم و همه دانلود کنند بروند پرینت بگیرند و پانچ کنند و یا یک تایپیک باز کنید به نام متن ترانه ها هر کسی خواست متن ارسال و دریافت کند. شاید اصلا هزینه فروش مجموعه کامل بنده با درست کردن توسط خود کاربران تفاوتی نداشته باشد. ولی هدف من این بود که یک مجموعه منظم و یک دست باشد و در همه جا یک کار باشد.
به هر حال باز هم از شما تشکر میکنم.Smile

RE: کتاب ترانه‌هاي ايراني - Abedi - ۲۵/۳/۱۳۸۹ ۰۹:۳۲ صبح

(۲۵/۳/۱۳۸۹ ۱۲:۰۰ صبح)علی محمدی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
یا یک تایپیک باز کنید به نام متن ترانه ها هر کسی خواست متن ارسال و دریافت کند. به هر حال باز هم از شما تشکر میکنم.Smile
ضمن تشكر از حسن نيت شما، همين تاپيك را به اين موضوع اختصاص مي‌دهيم.

RE: کتاب ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۲۶/۳/۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ صبح

با تشکر از آقای عابدی
واسه اول کار لیست کامل ترانه هایی که آماده است را میگذارم.تا هر کسی هر ترانه ای دوست داشت واسش روی سایت بزاریم.از دوستان دیگر هم میخوام هر ترانه ای دارند به اشتراک بزارند.Smile

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - mahyarhx - ۲۷/۳/۱۳۸۹ ۰۱:۲۱ صبح

من یه هزار تایی دارم. اما وقت نمی کنم آپلودشون کنم .
آقا کسی نره بخره من همه رو با آکورد و دسته بندی توپ میزارم تو همین تاپیک تا بچه های گله اینجا حالشو ببرن
-------
DJ MAHYAR HX
HX HX HX HX HX HX HX HX HX HX HX H RECORDER

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۲۷/۳/۱۳۸۹ ۰۱:۴۸ صبح

آقای mahyarhx عزیز ضمن تشکر از شما.بگویید چه چیزی را نخرند؟اینجا که چیزی برای فروش نیست.اگر کمی دقت کنید متوجه میشوید که همه چی برای اشتراک گذاشته شده است. در وهله اول لیست را برای بچه های سایت گذاشتم.اگر واقعا شما 1000 تا ترانه دارید چرا آپلود نمیکنید. فکر میکنم کمتر از ارسال نوشته هایتان زمان میبرد حداقل 30 ثانیه. کم لطفی نکنید.
Smile
اینم 5 تا ترانه اول در یک فایل PDF اگه استقبال بشه ادامه داره.
2 تا ترانه از گروه بروبکس و 2 تا از عارف و یک ترانه از احمد آزاد.
هر کسی دوست داشت از توی لیست انتخاب کنه بگه واسش آپلود کنم. اگه کسی هم داره حتما بزاره تو سایت

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۷/۴/۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ صبح

سلام با اینکه کسی تشکر نکرده ولی بازم چند تا متن ترانه واسه بچه ها میزارم .یکی از ترانه ها رو هم تو نمونه کار اجرا کردم البته با اجازه اساتید.

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - رامين - ۷/۴/۱۳۸۹ ۰۸:۱۵ صبح

(۷/۴/۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ صبح)علی محمدی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام با اینکه کسی تشکر نکرده ولی بازم چند تا متن ترانه واسه بچه ها میزارم .یکی از ترانه ها رو هم تو خش نمونه کار اجرا کردم البته با اجازه اساتید.
سلام
ببینم قضیه ستاره ها چیه ؟ رو چه حسابی ستاره دار میشیم. سیستم خود سایت انجام میده؟ Smile
با سلام خدمت دوست عزيز آقاي محمدي

كار بسيار جالبي را داريد انجام ميدهيد ، ممنون و تشكر
اي كاش دوستان ديگر نتهاي اين ترانه هارا داشتند و روي سايت قرار ميدادند
تا مكمل آنها با هم كاري بشود منحصر بفرد. به هر حال ممنون

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - Abedi - ۷/۴/۱۳۸۹ ۰۹:۴۶ صبح

(۷/۴/۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ صبح)علی محمدی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
ببینم قضیه ستاره ها چیه ؟ رو چه حسابی ستاره دار میشیم. سیستم خود سایت انجام میده؟ Smile

ستاره‌ها بر اساس ميزان فعاليت شما افزوده مي‌‌شوند و به اين معنا هستند كه اگر دوستان كم لطفي مي‌كنند و دكمه تشكر را كليك نمي‌كنند، سيستم قدر فعاليت‌هاي شما را مي‌داند.

دوستان محترم لطفا پس از مطالعه يك مطلب مفيد، با كليك بر روي تكمه تشكر، قدرداني خود را نسبت به نويسنده مطلب ابراز فرماييد

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۸/۴/۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ صبح

رامین جان ازت ممنونم. شما لطف دارید. آره اگه نت و آکورد هم باشه عالی میشه. من که ندارم . هر کی داره بزاره

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - majsys - ۱۳/۴/۱۳۸۹ ۰۴:۴۱ عصر

(۸/۴/۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ صبح)علی محمدی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
رامین جان ازت ممنونم. شما لطف دارید. آره اگه نت و آکورد هم باشه عالی میشه. من که ندارم . هر کی داره بزاره

نت و آکورد اگه بزارین خیلی خوب میشهSmile

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - sasan13 - ۱۴/۴/۱۳۸۹ ۱۲:۴۷ عصر

علی اقا مرسی از ترانه هات اگه میشه ترانه های مجلسی بزار

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - نوژان - ۱۶/۴/۱۳۸۹ ۰۵:۰۰ عصر

آکورد آهنگ بسیار زیبای " پــارمـیـدا "
فقط با ریتم 6/8 بندری بزنین . آموزش ۸/۶ بندری.

فايل متن ترانه و آكورد پيوست شده است

ریتم در فلش tm5 موجود می باشد

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - mahyarhx - ۱۶/۴/۱۳۸۹ ۱۰:۴۸ عصر

من همه رو میزارم. داشتم آپلود می کردم ویروسی بود.

RE: متن ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۱۷/۴/۱۳۸۹ ۰۱:۴۸ صبح

نوزان جان ممنون .اگه میتونی و وقتش رو داری روی ترانه های ارسالی من آکورد بزار تا بچه ها حالش رو ببرند. هر ترانه که بگی آپلود میکنم لیست ترانه ها رو آپلود کردم میتونی نگاه کنی و بگی.
آفا مهیار شروع کن. شما هم خواستی از متن ترانه های من استفاده کن و آکورد بزار ممنون میشم. من خوم نت کار نکردم و بلد نیستم شما زحمت بکشید.کارای خودتون هم بزارید.اگه فایل PDF باشه همه 1000 تا جا میشه فکر نکنم 2MB هم بشه بدون ADSL هم میشه آپلود کرد اگه مشکل آپلود داری واسم ایمیل کن من آپلود کنم. نظرت چیه؟

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۲۸/۶/۱۳۸۹ ۰۳:۰۴ عصر

سلام
منم در به در دنبال متن آهنگای مجلسی میگردم . (قدیمی ، جدید ، کوچه بازاری ، لب حوزی ، پاپ ، رپ و ...)

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - نوژان - ۲۹/۶/۱۳۸۹ ۰۶:۰۹ عصر

با سلام خدمت دوستان عزیز سعی میکنم تا چند روز آینده تعدادی ترانه همراه با آکورد روی سایت براتون بزارم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۲/۷/۱۳۸۹ ۰۷:۴۹ عصر

این هم 4 ترانه از شهرام صولتی شپره و کاشانی و شهیاد
این هم لیست کامل ترانه های ایرانی موجود حتما به مرور برایتان روی سایت قرار میدهم.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۷/۷/۱۳۸۹ ۰۱:۵۷ صبح

متن ترانه تو مثل گلی ( سعید سعید پور ) و ذلیخاه ( سعید محمدی)

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۷/۷/۱۳۸۹ ۰۹:۱۲ صبح

این هم آفتاب لب بومه :

[attachment=115]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۸/۷/۱۳۸۹ ۱۲:۱۰ صبح

اینم آهنگ قصه از شهرام شپره

تشکر یادتون نره :Tongue

راستی من دنبال آهنگ عمو زنجیر باف ستار میگردم (خود آهنگ). اگه کسی داره ممنون میشم برام بزاره .

[attachment=118]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۸/۷/۱۳۸۹ ۱۲:۳۵ صبح

(۸/۷/۱۳۸۹ ۱۲:۱۰ صبح)mrpmmm نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
راستی من دنبال آهنگ عمو زنجیر باف ستار میگردم (خود آهنگ). اگه کسی داره ممنون میشم برام بزاره .

یک سری ترانه از ستار هست ولی اگر بدونید کدام آلبوم هست شاید بتوانم برایتان ارسال کنم.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۸/۷/۱۳۸۹ ۱۲:۴۴ صبح

آلبوم تکخال
اینم متنش

[attachment=120]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۸/۷/۱۳۸۹ ۰۳:۴۳ عصر

برایتان آماده کردم لطف کنید در پیغام خصوصی ایمیلتان را بگذارید تا برایتان ایمیل کنم. حجم ان 6mb است

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۸/۷/۱۳۸۹ ۰۶:۵۸ عصر

اینم متن آهنگ دوستت ندارم از آرش

[attachment=124]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - نوژان - ۸/۷/۱۳۸۹ ۰۷:۴۸ عصر

آکورد آهنگهای نسترن ، پارمیدا ، قصر صدف

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۸/۷/۱۳۸۹ ۰۸:۵۵ عصر

اینم پرنده ایرج

[attachment=128]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۹/۷/۱۳۸۹ ۱۰:۴۹ عصر

(۸/۷/۱۳۸۹ ۰۷:۴۸ عصر)نوژان نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
آکورد آهنگهای نسترن ، پارمیدا ، قصر صدف

نوژان عزیز متن پار میدا ناقص بود من کامل آن را گذاشتم.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - shahab88 - ۲۰/۷/۱۳۸۹ ۰۱:۱۲ عصر

با سلام خدمت دوستان من می خواستم کمی نت براتون آپلود کنم اگه میشه بهم بگین از کدوم قسمت میشه اپلود کرد

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Abedi - ۲۰/۷/۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ عصر

(۲۰/۷/۱۳۸۹ ۰۱:۱۲ عصر)shahab88 نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با سلام خدمت دوستان من می خواستم کمی نت براتون آپلود کنم اگه میشه بهم بگین از کدوم قسمت میشه اپلود کرد

اولا محل ارسال نت، تاپیک اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
است، این تاپیک برای ارسال متن و آکورد ترانه های ایرانی است. پس اگر می‌خواهید نت ارسال کنید ( با آکورد یا بی‌آکورد ) به تاپیک اشاره شده مراجعه نمایید.

دوما، اگر فایل‌های‌تان کم حجم است از امکانات "افزودن پیوست" هنگام درج مطلب استفاده کنید و دقت داشته باشید، نت‌ها را با فرمت PDF و اگر تعداد است در قالب یک فایل ZIP آپلود کنید.
و اگر هم حجم فایل‌های‌تان زیاد است،‌ باید از طریق سایت‌هایی که فضای رایگان ارائه می‌دهند استفاده و در اینجا لینک دهید.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - matin - ۲۵/۷/۱۳۸۹ ۰۸:۰۴ عصر

متن ترانه قصه عشق .......ابی

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۲۵/۷/۱۳۸۹ ۰۹:۳۴ عصر

اینم یالا یالا از سندی

[attachment=173]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - matin - ۲۶/۷/۱۳۸۹ ۰۷:۵۹ عصر

متن ترانه پریچهر....معین

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۲۶/۷/۱۳۸۹ ۱۰:۰۵ عصر

سلام
اینم پنجره از شهرام صولتی و شهرام شپره

[attachment=175]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - matin - ۴/۸/۱۳۸۹ ۰۹:۱۷ صبح

متن ترانه طلوع.....معین

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - matin - ۵/۸/۱۳۸۹ ۱۰:۱۲ صبح

متن ترانه طلوع خورشید که اقای محمدی نمونه کاری ازاین ترانه داشتند

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۶/۸/۱۳۸۹ ۱۰:۲۷ صبح

سلام
این هم من وجودم مال تو از بیژن مرتضوی

[attachment=190]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - matin - ۱۸/۸/۱۳۸۹ ۰۵:۳۴ عصر

متن ترانه .........لب کارون

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Erfan_km - ۱۸/۸/۱۳۸۹ ۰۹:۰۵ عصر

با سلام خدمت دوستان عزیز

براتون متن و آکورد آهنگهای احسان خواجه امیری رو گذاشتم که شامل کل آهنگهای آلبوم فصل تازه و چند ترانه از آلبوم های دیگر آن میباشد.

متن و ترانه آهنگهای احسان خواجه امیری

[attachment=228]

با تشکر فراوان ، عرفان

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۱۹/۸/۱۳۸۹ ۰۸:۲۳ صبح

سلام
اینم متن 2 تا آهنگ دیگه :

[attachment=229]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - نوژان - ۱۹/۸/۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ عصر

با سلام به همه دوستان لطفا متن ترانه ها جدید باشد نه متعلق به عهد دقیانوس و دیگر آنکه آکورد ترانه ها را هم اگر بلد هستید روی سایت قرار دهید

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - pa50 sampler - ۱۹/۸/۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ عصر

با سلام خدمت همه ي دوستان عزيزو همه كاركنان شركت ممنون ميشم متن و اكورد اهنگ عسل خانوم از حميد اصغري را بزاريد[/size] ...................

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - matin - ۲۳/۸/۱۳۸۹ ۰۵:۲۲ عصر

متن ترانه نازی نازی از سعید اسایش

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - T-bak - ۱۲/۹/۱۳۸۹ ۰۷:۵۴ عصر

ترانه هاي آذري
متن ترانه هاي معروفي چون" سكينه داي قزي , بري باخ, ساري كيلن " و ...

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۲۰/۹/۱۳۸۹ ۰۶:۴۹ عصر

به مناسبت ماه محرم

متن ترانه گفتم کجا از کارهای آقای کویتی پور
بخشی از آهنگ این نوحه را نیز در نمونه کارها قرار داده ام.

پيشنهاد - raha nezami - ۲۷/۹/۱۳۸۹ ۱۱:۰۷ صبح

با تقديم شايسته ترين احترامات
لطفا متن ترانه هاي جديد رو قرار بدهيد

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mehdi2500 - ۳۰/۹/۱۳۸۹ ۱۲:۲۶ عصر

سلام به همهدوستان اگر امكان داره نت آهنگهاي اندي رو تو سايت بذاريد.
سلام به همه هنر دوستان
لطفاً نت و آكورد آهنگاي اندي رو تو سايت بذاريد.با تشكر.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - ali5567 - ۱۷/۱۰/۱۳۸۹ ۰۲:۴۶ عصر

سلام به همه ی دوستان هنرمند اگه امکان داره نت آهنگها را به صورت فارسی نوشته شده بذارید با تشکر Heart
Heartسلام به همه ی دوستان هنرمند اگه امکان داره نت آهنگها را به صورت فارسی نوشته شده بذارید با تشکر

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - saeed_kaj - ۹/۱۱/۱۳۸۹ ۰۶:۳۷ عصر

اینم متن 5 تا آهنگ از بنده حقیر.[attachment=375][attachment=376][attachment=377][attachment=378][attachment=379]
اینم تا از متنهای دیگه.[attachment=380][attachment=381][attachment=382][attachment=383][attachment=384]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۹/۱۱/۱۳۸۹ ۱۰:۳۱ عصر

جناب سعید عزیز از فعالیتهایی که در انجمن مینمایید از شما سپاسگزاریم و ورودتان به انجمن را نیز تبریک میگوییم.
امیدوارم فعالیتهای بیشتری از جنابعالی و دیگر دوستان شاهد باشیم.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Milad_7 - ۲۳/۱۱/۱۳۸۹ ۱۱:۴۶ صبح

با سلم خدمت دوستان گرامی من چند تا متن از آهنگای گوگوش دارم باید تبدیلشون کنم به زودی واستون میذارمSmile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - generalmusic - ۲/۱۲/۱۳۸۹ ۱۲:۱۸ عصر

اینم یه آهنگ خوشکل از داریوش به نام دنیای این روزای منRolleyes
نظر بدین که اگه خوب بود بذارم بازم واستون چون این آکوردا رو خودم تنظیم کردم روش.
واسه راحتی دوستان،ترانسپوزش کردم رو یه گام راحتAngel

اینم آهنگ داریوش

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - بابک - ۲/۱۲/۱۳۸۹ ۰۴:۵۸ عصر

با سلام خدمت دوستان
از همتون بابت این شعرها و آکوردهایی که گذاشتین تشکر می کنم
من هم یه چند تایی داشتم که واستون می ذارم.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mrpmmm - ۳/۱۲/۱۳۸۹ ۱۲:۲۳ عصر

سلام
این هم دسپرادو از هاتف

[attachment=480]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - بابک - ۲۰/۱۲/۱۳۸۹ ۰۸:۳۱ عصر

دوستان سلام
من خیلی نیازمند اشعار خوانندگان قدیمی زیر هستم. ممنون می شم از کسی که بتونه کمک کنه
آغاسی
یساری
ایرج
شماعی زاده
قادری

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۲۶/۱۲/۱۳۸۹ ۰۲:۵۴ عصر

دوستان و کاربران محترم ، سایت کرگ ایران و دیگر دوستان سایتهای دیگر و میهمانانی که به تازگی عضو سایت شده و خواهند شد.

بزرگترین مجموعه ترانه های ایرانی با 360 ترانه از خوانندگان هم اکنون برای شما دوستان به رایگان قابل دانلود و استفاده میباشد.

راجع به کار این مجموعه و اهداف آن نیز در صفحه اول توضیحاتی داده شده است ، ولی از این تاریخ به بعد این مجموعه رایگان میباشد و هر گونه سوء استفاده و اقدام به فروش آن از نظر عرف و شرع و از جانب صاحب اثر غیر قانونی و حرام میباشد و چون سود این مجموعه به حساب کودکان بی سرپرست بوده است ، پس تفاوتی با پایمال کردن حق یتیمان ندارد و اگر برای سود جویان خوردن مال یتیم و حرام شیرین است ، قضاوت با خودشان است.

این هم عیدی بنده به شما ، امیدوارم همگی سال خوب و پر باری داشته باشید و سال جدید را به سلامتی و شادی در کنار خانواده سپری نمایید.
از اینکه در این مدت بنده در کنارتان بودم احساس خوبی داشتم و اگر در کار بنده کوتاهی و یا بی احترامی به کسی شد از همین جا از همه عذر خواهی میکنم ، حتی از دوستانی مثل ALI -ramin1358 - djamirali1990 - و باقی دوستان نیز میخواهم در بحثهایی که داشتیم اگر بی احترامی یا کلامی که باعث آزرده خاطر شدنشان شدم بنده را عفو نمایند ، و همین طور دوستانمان در دیگر سایتهای مرتبط ، همه و همه امیدوارم مرا به عنوان دوست خودشان بپذیرند ، و تنها هدف من همانگونه که قبلا هم عنوان کرده ام ایجاد همبستگی و دوستی بین تمامی هنرمندان بوده و هست. و میخواهم که همهگی به کارشان ادامه بدهند.
از دوستانی هم که همراه و همیار بنده و دیگر اعضاء انجمن بوده اند تشکر و قدر دانی مینمایم و همچنین از مدیریت سایت جناب آقای عابدی و شرکت کرگ ایران و تیم فنی انها و جناب اقای مهندس اشکان نجف پور و همه نمایندگان شرکت و همه و همه. سپاس.
در سال جدید به علت پاره ای از مشکلات و رسیدگی به کارهای دیگر و سایت های غیر موسیقی احتمالا کمتر در خدمتتان باشم ولی همچنان کمک و حامی شما عزیزان هستم و در باب موسیقی فقط در همین سایت فعالیت خواهم کرد. از مدیریت دیگر سایتها نیز تشکر میکنم که متحمل بنده بودند.
HeartHeartHeart آرزوی بهترینها را برای همه شما در سال جدید از خداوند بزرگ خواستارم HeartHeartHeart
HeartHeartHeart

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - djamirali1990 - ۲۸/۱۲/۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ عصر

اولا علی آقا محمدی سالاری به مولا
دوما علی محمدی بره کی می خواد به pa 500 persian دارا رویه بده کی می خواد بیاد راهنمایی کنه در مورد مسائل و مشکلات؟Huh علی آقا اسم زیبایه یه نفر فقط تو انجمن رخ می نمایید و جلب توجه می کرد حالا می خواد ما رو بسپاره به امان خدا؟ خداییش رسمشه بی وفاTongue

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۲۹/۱۲/۱۳۸۹ ۱۰:۱۱ عصر

(۲۸/۱۲/۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ عصر)djamirali1990 نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
اولا علی آقا محمدی سالاری به مولا
دوما علی محمدی بره کی می خواد به pa 500 persian دارا رویه بده کی می خواد بیاد راهنمایی کنه در مورد مسائل و مشکلات؟Huh علی آقا اسم زیبایه یه نفر فقط تو انجمن رخ می نمایید و جلب توجه می کرد حالا می خواد ما رو بسپاره به امان خدا؟ خداییش رسمشه بی وفاTongue

امیر جان خدمت شما ارادت داریم بیشتر از این شرمنده نفرمایید. من در خدمتگذاری حاضر هستم.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - ramin1358 - ۱/۱/۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ عصر

[quote='علی محمدی' pid='6001' dateline='1300361074']اگر در کار بنده کوتاهی و یا بی احترامی به کسی شد از همین جا از همه عذر خواهی میکنم ، حتی از دوستانی مثل ALI -ramin1358 - djamirali1990 - و باقی دوستان نیز میخواهم در بحثهایی که داشتیم اگر بی احترامی یا کلامی که باعث آزرده خاطر شدنشان شدم بنده را عفو نمایند ،[/color]
بیش از این ما رو شرمنده نکنید آقای محمدی عزیز بی ادبی از بنده بود شما سرور مایید ...من هم سال نو رو به شما تبریک عرض میکنم و امیدوارم سالی پر از خیر و برکت در انتظارتان باشد HeartHeart

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - علی محمدی - ۹/۱/۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ عصر

رامین جان شما هم سال خوبی داشته باشید. خوش باشید و سلامت.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mehrdad - ۱۰/۱/۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ صبح

دوستان کسی ترانه و آکورد آهنگهای لیلا رو نداره....

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - fasele_didar - ۲/۲/۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ عصر

سلام .
متن ترانه محتاج ابی از آلبوم : معلم بد و ترانه مهمونی از آلبوم : عطر تو
ممنون

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - fasele_didar - ۲/۲/۱۳۹۰ ۰۷:۰۲ عصر

متن ترانه و نت کلبه من از آقای صدا
ممنون
اینم نت کلبه من ، نشد تو پست قبل بزارمش . شرمنده

اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

ممنون

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - fasele_didar - ۳/۲/۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ عصر

متن ترانه ستاره دنباله دار از آقای صدا

ممنون

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - matin - ۲/۳/۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ صبح

متن ترانه ضربان از شهاب تیام

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - matin - ۱۰/۳/۱۳۹۰ ۰۵:۴۲ عصر

متن ترانه طناز از سعید شایسته

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۱۲/۳/۱۳۹۰ ۰۴:۰۱ عصر

سلام خدمت دوستان منم خیلی متن ترانه با آکورداش دارم که باید تایپش کنم و بعد واستون میذارم
حاگر هم کسی متن شعر آهنگ (( آره منم دوست دارم ........ محال تنهات بذارم)) داره که اگه با آکورداش باشه بهتره واسه دانلود بذاره احتیاج دارم!!
با تشکر فراوان از همه دوستان

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - matin - ۱۲/۳/۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ عصر

(۱۲/۳/۱۳۹۰ ۰۴:۰۱ عصر)Farshid 6/8 نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام خدمت دوستان منم خیلی متن ترانه با آکورداش دارم که باید تایپش کنم و بعد واستون میذارم
حاگر هم کسی متن شعر آهنگ (( آره منم دوست دارم ........ محال تنهات بذارم)) داره که اگه با آکورداش باشه بهتره واسه دانلود بذاره احتیاج دارم!!
با تشکر فراوان از همه دوستان

سلام ..خواننده این ترانه کیست؟؟Huh

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - نوژان - ۱۲/۳/۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ عصر

سلام ..خواننده این ترانه کیست؟؟Huh
[/quote]

فکر کنم گروه بلک کتز است البته خواننده جدیده اسمش را نمی دانم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۱۲/۳/۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ عصر

نمی دونم!!!!!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - behroooooooz - ۱۳/۳/۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ صبح

samy mn

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - matin - ۱۵/۳/۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ صبح

متن ترانه :::يادش بخير روزايي كه گل ياست بودم..

اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۱۵/۳/۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ عصر

دوستان کسی متن شعر آهنگ (( آره منم دوست دارم.............محال نتهات بذارم)) رو داره ؟؟؟؟ اگه دارین واسه دانلود بذازین
با تشکر فراوان!!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - matin - ۱۶/۳/۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ صبح

(۱۵/۳/۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ عصر)Farshid 6/8 نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
دوستان کسی متن شعر آهنگ (( آره منم دوست دارم.............محال نتهات بذارم)) رو داره ؟؟؟؟ اگه دارین واسه دانلود بذازین
با تشکر فراوان!!

سلام دوست عزیز ..این شعر سروده کیست یا توسط چه گروه یا فردی اجرا شده است یک بار دیگر در چند تایپک قبل پرسیده بودید ..جدیده..قدیمیه..چه سبکیه؟

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۱۶/۳/۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ عصر

نمی دونم کی خونده فقط توی یه عروسی شنیدم علاقه مند شدم که یادش بگیرم 6/8 آرام (قرشمه ای) است

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - علی محمدی - ۲۳/۳/۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ صبح

خواننده آن پسر شکیلا است ، یک مدت هم در گروه بلک کتس بود ، نامش فکر کنم ثمیر باشد.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - fasele_didar - ۲۳/۳/۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ صبح

دوستان اینم ترانه ی
آره منم دوست دارم ............ محاله تنهات بزرام
کاری از گروه بلک کتس . این کار اکثراً توی رقص چاقو تو مجالس استفاده می شه .
ممنون

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۲۳/۳/۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ عصر

واقعا ممنونم
اگه نتش هم دارید بذارید یا اگه اصل آهنگ رو دارید بگید که آدرس ایمیل رو با پیام خصوصی براتون بفرستم البته اگه دوست دارید برام ایمیل کنید
با تشکر

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - fasele_didar - ۲۳/۳/۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ عصر

آهنگ آره منم دوست دارم :

آکورد آهنگ :

موفق باشید .
Heart

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۲۳/۳/۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ عصر

واقعا ممنون

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۲۴/۳/۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ عصر

دوست عزیز آیا نت یا آهنگ (( احتمالا ، احتمالا ، احتمالا ، دارم عاشقت میشم )) داری اگه داری واسه دانلود بذار من خیلی توی سایت های دیگه گشتم اما پیدا نکردم!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - fasele_didar - ۲۴/۳/۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ عصر

فرشید جان خودمونیما ، آهنگ های در خواستیت به روزه . Smile Smile

خواننده : امیر شهیار
آلبوم : دلم نیومد
آهنگ : احتمالا

موفق باشی .
Heart

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۲۴/۳/۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ عصر

ایول
می دونی چقدر توی اینترنت دونبالش بودم؟؟!! دمت گرم
حالا یه درخواست دیگه دارم
که دیگه مطمئن باش آخریشه
حالا پیش خودت میگی عجب آدمیه ها نت با آهنگ ((طمع لبات اناریه رنگ چشات شرابیه )) از کامران هومن موقعی که توی بلک کتس بود رو داری!!!
شرمنده دیگه آهنگ نمی خوام
حالا باید ببینیم آقای عابدی در مورد این آهنگ ها چی میگه؟؟!!!!!!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - fasele_didar - ۲۴/۳/۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ عصر

این چه حرفیه ، من در مقابل دوستان کاری انجام نمی دم تو این انجمن .
گروه : بلک کتس
آلبوم : سیندرلا
نام آهنگ : دوست داشتنی

موفق باشی
Heart

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۲۴/۳/۱۳۹۰ ۰۷:۵۵ عصر

فکر کنم شما آرشیو آهنگ داشته باشی!!!!
دمت گرم همه جوره در خدمتم ریتم صدا ، مشکل و ترفند توی پرشین و ...... .
احتمالا دارم عاشقت میشم!!!!!!!!!!!!!!
آهنگ .............................. .
به خدا ببخشید این آهنگ هایی که می گم فکر نکن دنبالش نبودم و نرفتم و الان می خوام همه رو از شما بگیرم نه!!!
تقریبا یه یه هفتع ای دنبالشون بودم لینک دانلود بود اما چون فیلتر بود وسط دانلود ارور می داد

آهنگ(( خبر دارم یار میاد محرم اصرار مییاد)) از شهرام شبپره و اندی رو داری ؟؟
اگه خدا بخواد آخریشه!!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - fasele_didar - ۲۴/۳/۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ عصر

ممنون از لطفت فرشید جان ، من تو زمینه تنظیم آهنگ فعالیت دارم ، به همین دلیل می شه گفت آرشیو کاملی دارم / خودمم پرشین دارم .

آهنگساز: اندی
خواننده: شهرام شب پره
شعر از: پاکسیما زکی پور

موفق باشی

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۲۴/۳/۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ عصر

پس همسایه ایم منم پرشین دارم علاقه ی خیلی زیاد به موسیقی و آهنگ سازی و تنظیم ولی به خاطر سنم نمی تونم فعالیت خیلی زیادی داشته باشم
تو فکرش بودم که برم هنرستان موسیقی اما فهمیدم باید از سال اول دبیرستان می رفتم حالا هم که دیگه فکر نکنم بشه
میرم ریاضی اونم توی آموزشگاه های آزاد یاد می گیرم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - matin - ۲۷/۳/۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ عصر

سلام امروز ترانه ای زیبا از عماد با نام تو مهربونی برایتان اماده کرده ام..

TO..MEHRABONI........EMAD

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۳/۴/۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ عصر

سلام
کسی آکورد های آهنگ یار از شهرام شبپره و اندی رو داره ، آکورد آهنگ خاله ریزه هم اگه دارید بذارید
ممنونم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - نوژان - ۳/۴/۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ عصر

سلام به همه دوستان من یک آهنگ میخواهم که نمی دانم خواننده آن کیست یک بیت از شعر را میگزارم اگر کسی این آهنگ را دارد آپلود کند با تشکر

اون که رنگ فصلش با بهار قشنگه سبزار چشماش با نسیم یه رنگه
اون تویی که هر روز با منی همیشه واسه من تو دنیا هیچ کی تو نمیشه

اگر خواننده این آهنگ را هم بگوید .. خودم دانلود می کنم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - vahid-a - ۴/۴/۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ صبح

(۳/۴/۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ عصر)نوژان نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام به همه دوستان من یک آهنگ میخواهم که نمی دانم خواننده آن کیست یک بیت از شعر را میگزارم اگر کسی این آهنگ را دارد آپلود کند با تشکر

اون که رنگ فصلش با بهار قشنگه سبزار چشماش با نسیم یه رنگه
اون تویی که هر روز با منی همیشه واسه من تو دنیا هیچ کی تو نمیشه

اگر خواننده این آهنگ را هم بگوید .. خودم دانلود می کنم

آهنگ هیچکی تو نمیشه
خواننده : طوفان . آلبوم : پائیز تهران

متن کامل ترانه
[attachment=921]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - vahid-a - ۴/۴/۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ صبح

آهنگ Heart همه چی آرومه Heart حمید طالب زاده
متن و آکورد :
[attachment=923]
لینک دانلود آهنگ :

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - نوژان - ۴/۴/۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ عصر

وحید عزیز با تشکر از شما بابت آهنگ درخواستی این آهنگ زیز خاکی است . شما آرشیو خوبی دارید از آهنگها

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۴/۴/۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ عصر

دوستان کسی نیست به داد ما برسه ؟؟؟ آکورد آهنگ های یار از شهرام شبپره با اندی و آکورد خاله ریزه ، اگه واسه دانلود بذارید ممنون می شم!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - raha nezami - ۴/۴/۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ عصر

دوستان سلام
سعي كنيم متن شعر و يا آكوردآهنگهاي جديد رو قرار بديم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۵/۴/۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ صبح

رهای عزیز اینم یه چندتا متن شعر خیلی جدید نیستند ولی خوبه
تقدیم به همه ی کاربران گرامی کرگ ایران

دوستان اگه می بینید یه کم حجمش زیاده برای اینه که چندتا شعر!!
دوستان اگه می بینید یه کم حجمش زیاده برای اینه که چندتا شعر!!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - behroooooooz - ۵/۴/۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ عصر

سلام دوستان کسی شعر ناز ناز آهنگ مهران نداره ممنون میشم بزاره

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۶/۴/۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ عصر

دوست عزیز یه چند بیت رو بنویس ببینم دارم یا نه!!

با تشکر

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - vahid-a - ۶/۴/۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ عصر

(۵/۴/۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ عصر)behroooooooz نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام دوستان کسی شعر ناز ناز آهنگ مهران نداره ممنون میشم بزاره

متن آهنگ در خواستی با نام دختر ایرونی با صدای مهران
[attachment=*****]

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - fasele_didar - ۱۵/۴/۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ عصر

متن ترانه و آکورد ای ایران ای مرز پر گهر .
تقدیم به همه ی کسانی که وطنشون از ته دلشون دوست دارن ..........

HeartHeart

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - fa_royal_fa - ۲۰/۴/۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ عصر

سلام به همه دوستان
فرهاد هستم كوچيك همه ي شما
جناب مدير با تشكر از شما نميدونم چرا نميتونم فايل كتاب ترانه ها رو دانلود كنم
لطفا راهنماييم كنيد

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - علی محمدی - ۲۰/۴/۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ عصر

فرهاد عزیز، الان تست کردم مشکلی در دانلود نیست.
کلیک سمت راست کنید و save az را بزنید. Smile

RE: کتاب ترانه‌هاي ايراني - Ramin_khan - ۲۱/۴/۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ عصر

(۲۶/۳/۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ صبح)علی محمدی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با تشکر از آقای عابدی
واسه اول کار لیست کامل ترانه هایی که آماده است را میگذارم.تا هر کسی هر ترانه ای دوست داشت واسش روی سایت بزاریم.از دوستان دیگر هم میخوام هر ترانه ای دارند به اشتراک بزارند.Smile

سلام دوست عزیز
من ترانه های معین رو میخوام،ممنون میشم اگه اونارو هم توی سایت بذاری

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - علی محمدی - ۲۱/۴/۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ عصر

دوست عزیز کتاب ترانه های فارسی را دانلود نمایید. ادرس در امضاء بنده موجود است. هر چه هست همانجاست

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - نوژان - ۲۳/۴/۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ صبح

با سلام از امروز سعی میکنم روزی یک عدد متن به همراه آکورد برای دوستان بگذارم .

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - نوژان - ۲۵/۴/۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ صبح

سلام به همه دوستان امروز متن و آکورد آهنگ نسترن از فرشید امین را براتون می گذارم این آهنگ را من خودم خیلی دوست دارم در این چند روز اخیر نیز تعدادی از دوستان آن را اجرا کردنند بخاطر همین امر برآن شدم که آکورد این آهنگ را برایتان بگذارم .

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - generalmusic - ۲۵/۴/۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ صبح

سلام به نوژان عزیز و هنرمند
آکورداتون قشنگ بودن اما یک نکته رو برای دوستان توضیح بدم که دچار مشکل نشن
توی آکورد نویسی زمانی که میخوایم خلاصه نویسی کنیم،آکورد مثلاً "سی ماژور" رو که به این شکل هست B Major ، بصورت B نوشته میشه و البته آکورد "سی مینور" هم که B minor نوشته میشه رو بصورت Bm خلاصه نویسی میکنیم
برای آکورد ماژور گاهی از M هم استفاده میشه مثل: DM
فقط این نکته رو عرض کردم که زحمات نوژان عزیز،بعلت ایراد تایپی،بی ارزش نشه چون تمامی اکوردای مینور رو با M نوشتن درصورتی که با m باید نوشته بشن یعنی "ام بزرگ" نشونه "ماژور" و "ام کوچک" نشونه "مینور" هست
این رو با توجه به این نکته عرض کردم که:نتی رو که من از این آهنگ دارم توی گام "لا مینور" هست و مشابه اون با ترانسپوز میشه: "سی مینور"
اگه مقصود نوژان عزیز،آکورد " ماژور" بوده، پس اشتباه از بنده هست و ایراد تایپی نیست
بازم از نوژان عزیز تشکر میکنم
مرسی داداش عزیزم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - نوژان - ۲۵/۴/۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ عصر

مرس محمد عزیز درست است اشتباه تایپی بوده است خیلی ممنون از نقطه نظر شما فایل را درست میکنم باتشکر از همه دوستان

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - نوژان - ۲۵/۴/۱۳۹۰ ۰۶:۱۹ عصر

دوستان امروز کمی بیکار بودم گفتم یه متن همراه آکورد برایتان بگذارم از ابی امید وارم خوشتان بیایید .

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - mostafa_em_kh - ۲۶/۴/۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ صبح

شعر و آکورد آهنگ پرنده مهاجر از سیاوش قمیشی..

واسه شروع این رو گذاشتم ، البته صفحات قبلی رو نگاه نکردم که کسی گذاشته باشه! اگر بود دیگه ببخشید.

اکثریت آهنگ های جدید رو فرصت کنم با نت هم میذارم. ممنون از کلیه دوستان.

سرت سلامت - رضا صادقی - mostafa_em_kh - ۲۶/۴/۱۳۹۰ ۰۶:۴۰ عصر

شعر و آکورد آهنگ سرت سلامت ، رضا صادقی
شعر و آکورد The Song For Iran - علی اصحابی

اینجا دیگه جای تو نیست - محسن یگانه - mostafa_em_kh - ۲۷/۴/۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ عصر

شعر و آکورد آهنگ "اینجا دیگه جای تو نیست" ، محسن یگانه.
ریتم : 8/6

سیروان خسروی - من عاشقت شدم - mostafa_em_kh - ۲۷/۴/۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ عصر

شعر و آکورد آهنگ "من عاشقت شدم" - سیروان خسروی
(تیتراژ پایانی سریال ساختمان پزشکان)

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - korgpa800elite - ۲۸/۴/۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ صبح

متن شعر تعدادي از آهنگهاي گوگوش

(۲۸/۴/۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ صبح)مهدي رسولي نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
متن شعر تعدادي از آهنگهاي گوگوش

اينم ماله معين

نازی نازی - سعید آسایش - mostafa_em_kh - ۲۸/۴/۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ عصر

شعر و آکورد آهنگ "نازی نازی" - سعید آسایش
ریتم: 8/6

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - korgpa800elite - ۲۸/۴/۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ عصر

نت ترانه های شاد فارسی

دلبر

دو.سي.سل.لا.سل.سي.لا ( 2 مر تبه )
مي.ر.دو.سي.ر.دو.سي.لا.دو.سي.لا.سل.مي.فا.سل.لا
مي.فا.سل.لا.لا.لا.لا.سي.لا.مي.فا.سل.لا.لا.لا.لا.سي.لا
دلبر شيرين مهربون يارم بس كن بيش از اين نده آزارم
لا.دو.دو.ر.دو.سي.سي.سي.لا.سي.سي.لا.سل
تو ماه مني جون و عمرم نازنين يار
سل.سي.سي.دو.سي.سل.سل.سل.فا.لا.سل.فا.مي
من منتظرم برسه لحظه ديدار
لا.دو.دو.دو.دو.سي.سي.سي.لا.سي.سي.لا.سل
تو ماه مني جون و عمرم نازنين يار
سل.سي.سي.دو.سي.سل.سل.سل.فا.لا.سل.فا.مي
من منتظرم برسه لحظه ديدار
لا.لا.لا.دو.سي.دو.لا.دو.سي.سل.لا.سي.لا.فا.سل.فا.مي
دلبر دلبرم تاج سرم فكرت نميره از سرم
دو.سي.لا.دو.سي.لا.دو.لا.دو.سي.سل.لا.سي.لا.فا.سل.فا.مي
يارو ياورم همه باورم تنها تويي همسفرم
اورتور تكرار ميشود
لا.لا.لا.سي.دو.دو.دو.سي.سي.لا.سي.لا
در كلبه عشق ،‌ عشقو من با تو شناختم
سل.سي.سي.سي.لا.لا.لا.لا.سل.لا.لا.سل.فا ( 2 مرتبه )
كاشكي نميديدم تو رو من با دل عاشق
آسون به تو و چشماي تو دل نمي باختم
لا.لا.لا.سي.لا.سل.سل.سل.لا.فا.فا.فا.لا.سل.فا.مي.فا.مي
والا چي بگم از خوشكليت هر چي بگم
لا.لا.لا.سي.سل.سل.سل.لا.فا.فا.فا.لا.سل.سل.فا.مي.فا.مي
بازم كمه اون ناز نگات برق چشات واسه خودش يه عالمه
قسمت A تكرار ميشود
لا.سي.لا.دو.دو.سي.دو.سي.لا ( 2 مرتبه )
مي.ر.دو.ر.دو.سي.سي.دو.ر
سل.لا.سل.سي.سي.لا.سي.لا.سل ( 2 مرتبه )
ر.دو.سي.دو.سي.لا.سل.لا.سل.فا.مي

مهشری

سل.لا.سل.لا.سي.سل.دو.سي.لا >>> ‌2 مرتبه <<<
دو.ر.لا.ر.ر.لا.دو.دو.مي.ر
دو.ر.دو.سي.لا.دو.سي.لا
ر.ر.مي.مي.ر.مي.ر.مي.ر.دو
فا.ر.لا مي.دو.سل
در آغوش بهار خونه داري
دو.ر.دو.سي.لا.سي.دو.ر.مي.فا.مي.ر
فا.ر.لا
نشوني توي هر گلخونه داري
ر.مي.مي.مي.ر.مي.ر.ر.مي.ر.دو
مي.دو.سل
به هر دشت و دمن شكوفه كردي
دو.دو.ر.دو.سي.دو.ر.مي.فا.مي.ر
فا.ر.لا
كه عاشقي چو من ديونه داري
ر.دو.مي.ر.دو.سي.لا.مي.ر.مي.دو.ر.مي.مي.ر
بگو چي صدات كنم نرو بزار نگات كنم
دو.ر.ر.دو .سي.دو.دو.سي.دو.لا.سي.دو.ر.سي.لا
مي.دوسل ر.سي.سل مي.دو.سل مي.دو.لا
دلم ميخواد دلم ميخواد جونمو فدات كنم
دو.ر.دو.مي. سي.دو.ر.سي.لا.سي.دو.ر.سي.لا
مي.دو.سل ر.سي.سل مي.دو.لا
بيا كه از حرير دل فرش زير پات كنم
دو.دو.ر.سي.سي.سل.لا.سي.لا
مي.دو.سل سي.سل
تو مهشري از همه سري
لا.سي.دو.دو.ر.سي.سي.سل.لا.مي.لا
مي.دو.لا سي.سل مي.دو.لا
تو يك افسونگري يه آهو و پري
لا.سي.دو.ر.دو.سي.لا.ر.لا.ر.دو
مي.دو.لا
ر.لا.ر.دو.سي.لا.ر.لا.ر.دو
فا.ر.لا
مي.لا.مي.ر.ر.دو.ر.مي
مي.دو.لا
ر.ر.دو.ر.دو.سي.دو.سي.لا
فا.ر.لا
فا#.سل.لا.لا.سي.لا.سي.لا.سل.سل.فا.مي
ر.لا#.سل
عزيزم مرواريدهاي عشق تو
چيني سكوت لحظه هاي ما
مي.ر.دو.دو.ر.مي.فا.لا.لا.سل.فا.مي
مي.دو.سل مي.دو.لا
عمري در سبد دل من
كاش ميشد به دستهاي تو بشكنه
ر.مي.فا.لا.لا.سل.فا.مي.مي.ر.دو
فا.ر.لا
كه فقط يه بار بگي دوست دارم
دو.ر.مي.دو.ر.دو.ر.دو.ر.مي.ر
مي.دو.سل فا.ر.لا
حس كنم دنيا ديگه ماله منه

بیقرار

لا.سي.دو.لا.دو.لا.دو.ر.لا.ر.دو.سي.لا.سي
سل.لا.سي.سل.دو.سل.دو.سي.لا
لا.سي.دو.سي.لا.دو.سي.سي.دو.ر.ر.دو.سي.لا
لا.سي.دو.سي.لا.دو.سي.لا.سي.سي.دو.ر.ر.دو.سي.لا
لا.لا.لا.ر.دو.ر.دو.ر.مي.ر.دو.سي.ر.دو.سي.لا.سي >>> 2 مرتبه <<<
براي ديدن تو بيقرارم تا بيام از سفر
بيام و حلقه بر در بزنم كه اومدم بي خبر
سي.سي.سي.سي.سي.دو.سي.دو.ر.ر.دو.سي.لا.دو.سي.لا.لا.لا >>> 2 مرتبه <<<
بكش دست محبت بر سر من خستگي مو بگير
بزار عمري بمونم توي سينه ات تا كه باور كني
لا.سي.دو.سي.لا.دو.سي.سي.دو.ر.ر.دو.سي.لا.
حالا يارم بيا دلدارم بيا
لا.سي.دو.سي.لا.دو.سي.لا.سي.سي.دو.ر.ر.دو.سي.

قدو بالای

مي.فا.سل.فا.سل.سل.سل.فا.لا.سل.فا.مي ( 2 مرتبه )
قدو بالاي تو رعنا رو بنازم
تو گل باغ تمنا رو بنارم
لا.دو.لا.دو.دو.سي.لا.سل.سي.سل.سي.سي.لا.سل
تو كه با عشوه گري از همه دل ميبري
تو كه با موي طلا قدوبالاي بلا
فا.لا.فا.لا.لا.سل.فا.لا.لا.لا.سل.فا.مي
منو شيدا ميكني چرا نمي رقصي
فتنه بر پا ميكني چرا نمي رقصي
سي.مي.ر.مي.سي.مي.ر.مي
تو فريبا چو برقصي
چو خرامي ز تمنا
سي.مي.ر.مي.مي.مي.ر.سل.فا.مي.ر.مي
بردي از دل من تاب و توانم
فكندي برق هوس بر دل و جانم
لا.دو.سي.لا.سل.سي.لا.سل
زنگاهم چو گريزي
چه شود گر بخرامي
فا.لا.سل.فا.مي.فا.سل.لا.لا.سل.فا.مي
تو پريزاد مگر خواب و خيالي
تو كه شيرين تر از اميد وصالي

پرواز

سي.سي.سي.لا.سي.سي.سي.سي.لا.دو.دو.دو.دو.سي.لا.سل.فا.مي
سي.سي.سي.لا.سي.سي.سي.سي.لا.دو.دو.دو.دو.سي.سي.لا.سي
لا.سل.فا.مي.لا.سل.فا.مي.سي.سل.سل.سي.لا (2 مرتبه ) قسمت A
لا.سي.لا.سل.فا.مي.فا.مي.فا.سل.لا
لا.لا.لا.لا.لا.لا.سل.سل.لا.سي.سي.سي.سي.سي.سي
گفتي ميخوام تو ابرا همدم ستاره باشم
گفتم به جاي شعر و قصه هاي بچه گونه
سي.سي.سي.سي.سي.سي.سي . لا.سي.دو.دو.دو.دو.دو.دو
تو تك سوار عاشق من پري قصه ها شم
با هم بيا بسازيم زندگي رو عاشقونه
دو.سي.دو.لا.دو.مي.مي.سي.لا.سي.سل
ما دو بال پرواز مرغ عشقيم
جاي حسرت كه قلب ما دو تا نيست
سي.لا.سل.سل.سي.دو.ر.لا.سل.فا.سل.لا
پر ميگيريم تا اوج آسمون ها
نمي مونيم با غصه تك و تنها
قسمت A تكرار ميشو د
دو.سي.لا.سي.دو.سي.دو.ر.مي.رر.دو.دو.سي
دو كبوتر وقتي وقتي كه دل به هم ميبازند
بيا ما هم مثل كبوترها بسازيم
سي.لا.سل.سي..سل.لا.سي.ر.دو.سي.لا.سل.فا.سل.لا
عاشقونه با هم مي سازند آشيونه
زندگي رو صادق و پاك و بي بهونه

نسترن

Overto
: Aلا می – لا لا سی دو – لا می – لا لا سی دو- می ر می ر دو سی – سی لا – سی لا سل – سل ر – سل سل لاسی – سل ر – سل سل لا سی- ر دو ردو سی لا – لا سل – لا سل فا –

دو سی – دو سی لا سل – لا سل – لا سل فا می – فا می فا می – ر دو سی – سی لا – سی لا – سل# سل# – سل# فا - می ر می ر – دو سی لا

Vocal

: Bمی می می – لا سل – فا می فا – ر ر ر – سل فا – می ر – می – دو – می می می – لا سل لا – سی سی لا سل – سل سل سل – سی لا سل – دو دو سی لا 2 مرتبه

: Cلا سی دو – لا لا سی دو – لا لا سی دو – ر می می- ر دو سی – لا سی سی – سی سی لا سل – سل لا سی – سل سل لا سی- سل سل لا سی – ر ر ر- دو دو سی لا – می فا سل – لا سی دو لا - ر ر ر- دو دو سی لا – می فا سل – لا سی دو لا - 2 مرتبه

A

دو دو سی لا – دو دو سی لا – سی سی لا سل# - دو دو سی لا - 2 مرتبه

B و C

نازی جون

Overto
لا سی دو لاسی – لا سی لا- لا سی دو لا سی- لا سی لا – دو ر می دو ر – دو ر سی دو - سی دو لا سی – لا سی لا – 2 مرتبه

لا – سل فا – می فا – ر می – دو ر – لا – سل فا – می فا – ر می – دو ر – لا

Vocal

سل سل – لا لا – لا لا – لا سی – لا سل لا – سل – سل سل – فا فا می – می سی – سی سی – لا لا – سل لا سل فا سل – سل – سل سل – فا فا می – 2 مرتبه

سل سل –لا – لا لا – لا سی – لا سل لا – سل – سل سل – فا فا می – می سی – سی سی – لا لا – سل لا سل فا سل – سل – سل سل – فا فا می – 2 مرتبه

Vocal + Overto

دختر بندری
Overto

: Aلا لا لا سی دو – می ر دو ر سی – سل سل سل لا سی – ر دو سی دو لا - 4 مرتبه

Vocal

: Bلا لا لا سی دو – می ر دو ر سی – سل سل سل لا سی – ر دو سی دو لا - 2 مرتبه

می لا سل – لا سل فا می – می لا سل – لا سل فا می – می دو سی لا سل فا سل – فا فا – فا لا سل فا می – 2 مرتبه

A و B

می – می می می می – سل فا می – فا ر – ر ر - ر ر ر – فا می ر - می می - 2 مرتبه

لا لا لا سی دو – می ر دو ر سی – سل سل سل لا سی – ر دو سی دو لا - 2 مرتبه

A و B

لا لا لا – لا لا لا – سل سی لا - 2 مرتبه

A

آکورد ها

Am – Dm – G - C

Em – G - Dm

سپیده

مي.ر.مي.لا.لا.لا ( 2 مرتبه ) فا.مي.فا.لا.لا.لا ( 2 مرتبه )
ر.دو.ر.سل.سل.سل ( 2 مرتبه ) مي.ر.مي.سل.سل.سل ( 2 مرتبه )
دو.سي.دو.فا.فا.فا ( 2 مرتبه ) ر.دو.ر.فا.فا.فا ( 2 مرتبه )
سي.لا.سي.سل#.سل#.سل# ( 2 مرتبه )
مي.مي.مي.فا.مي.ر.دو.سي.لا.سي.دو.ر
اورتور قسمت A تكرار ميشود
مي.مي.فا.ر.مي.دو.ر.سي.لا ( اورتور )
مي.فا.مي.مي.مي.فا.مي.لا.سي.لا.سل.فا.فا.مي.ر ( اورتور )
غروب شد باز خيالت به سرم زد سپيده
ر.مي.فا.فا.فا.سل.فا.سل.لا.لا.سل.فا.فا.فا.مي
شب اومد به تموم پيكرم زد سپيده
مي.فا.مي.مي.فا.مي.لا.سي.سي.سل.فا.مي.فا.فا.مي.ر
نه يه شب نه دو شب هر شب و هر شب شب يلداس
ر.مي.فا.فا.فا.سل.سل.سل.فا.سل.لا.لا.سل.فا.مي
نميدونم خدا شبو واسه چي آفريده
دو.دو.سي.لا.مي.دو.دو.دو.سي.لا.لا.سي.سي.لا.سل
سپيده از اون روز كه چشام چشماتو ديده
سي.سي.سي.سي.سي.لا.لا.لا.سل.سل.لا.سل.فا
نميدوني دل من چي كشيده ديگه خواب شب از سرم پريده
لا.لا.سي.سل. سي.سي.دو.لا
سپيده سپيده
اورتور تكرار ميشود
لا.لا.لا.لا.سل.لا.سل.سي.لا.سل.سل
سپيده تو چشات آينه نوره
ر.مي.فا.فا.فا.فا.دو.دو.دو.دو.سي
تو قلبت پاكه و دلت يه درياس
مي.مي.لا.لا.سل.لا.سل.لا.سي.سي.لا.سل
تو دنيا از همه كس بي نيازي
ر.مي.فا.فا.فا.فا.دو.دو.دو.دو.سي
نياز من به تو قد يه دنياست

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۲۸/۴/۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ عصر

از شما بسیار ممنونم برای این کاری که انجام داده اید واقعا عالیست !! اما من که نت رو از همه چیز بیشتر ترجیح می دم !! چون با این نت های فارسی آدم که نمی تونه بفهمه : چنگه ؟!! دو لا چنگه ؟؟!! سیاه ؟؟!! سفید ؟؟!! و..............

ولی از شما بسیار ممنونم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - korgpa800elite - ۲۸/۴/۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ عصر

فرشيد جان اكثرش روي كليدهاي سفيده واگرم روي سياه باشه بمل يا ديزش مشخص هست اينارو از قبل داشتم گفتم شايد بدرد دوستان بخوره شما ميتوني آهنگ رو بنوازي از روي اينا بعد كه حفظ كردي روي گام اصلي پياده كني وبا كليدهاي سياه و سفيد پيادش كني به هر حال شرمنده
(۲۸/۴/۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ عصر)مهدي رسولي نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
فرشيد جان اكثرش روي كليدهاي سفيده واگرم روي سياه باشه بمل يا ديزش مشخص هست اينارو از قبل داشتم گفتم شايد بدرد دوستان بخوره شما ميتوني آهنگ رو بنوازي از روي اينا بعد كه حفظ كردي روي گام اصلي پياده كني وبا كليدهاي سياه و سفيد پيادش كني به هر حال شرمنده

(۲۸/۴/۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ عصر)مهدي رسولي نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

ttp://www.4shared.com/file/138177613/1ecad692/mahali_azarbayejan.html

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۲۸/۴/۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ عصر

نه آقا چه شرمندگی !! ممنون هم هستم !! دستت درد نکنه !!

شهرام شب پره - واویلا - mostafa_em_kh - ۲۸/۴/۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ عصر

شعر و آکورد آهنگ زیبای "واویلا" - شهرام شب پره

سیاوش قمیشی - mostafa_em_kh - ۲۸/۴/۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ عصر

شعر و آکورد آهنگهای "قفس بی مرز" و "اشکهای یخی" از سیاوش قمیشی
تقدیم به دوستان هنرمند

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - korgpa800elite - ۲۹/۴/۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ صبح

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - korgpa800elite - ۲۹/۴/۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ صبح

نت آهنگ فیلم اخراجی ها - mostafa_em_kh - ۲۹/۴/۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ عصر

نت آهنگ فیلم "اخراجی ها"
برای کیبورد تنظیم کردم. (البته وقت نکردم تکمیلش کنم)!
اگه با صداهای Legato Strings و Harmonica بنوازید ، جالب در میاد.

(برای دوستان علاقمند به نت)

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - فرشید - ۲۹/۴/۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ عصر

کاشکی زود تر نظرم رو در مورد نت می گفتم !! از دیروز تا حالا خیلی نت گیرم اومد !! ممنونم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - korgpa800elite - ۲۹/۴/۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ عصر

پس اينم بگير بيشتر حالشو ببر

قصر صدف - عارف - mostafa_em_kh - ۲۹/۴/۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ عصر

شعر و آکورد آهنگ "قصر صدف" - عارف

(تو بیا تا برقراره دنیا - منو تو به عشق هم بنازیم ... )

گل ارکیده - mostafa_em_kh - ۳۰/۴/۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ عصر

نت ، شعر و آکورد آهنگ ملایم "گل ارکیده" .

اجرای این آهنگ با گیتار هم جالب در میاد.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - matin - ۲۲/۵/۱۳۹۰ ۰۴:۱۷ عصر

ترانه برگ خزان

جان مریم - generalmusic - ۱۳/۶/۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ صبح

اینم شعر و آکورد آهنگ "جان مریم" از "زنده یاد محمد نوری" که بنده تنظیم کردم
نتش رو هم مینویسم بزودی و میذارم واسه دوستان

گامی که تنظیم شده "دو مینور" هست و بسیار هم ساده
ریتم همون 3/4 Waltz که البته با Slowrock هم میشه نواخت این آهنگ رو
لذت ببرید عزیزان
دوستان لطفاً اگه دانلود و اجرا کردین،نظرتون رو هم بگین که اگه مورد پسند بود،ملودی رو هم بنویسم براتون روی همین هارمونی و آکوردها
مرسی
Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - dimomid - ۲۶/۷/۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ عصر

سلام به همه
من تازه عضو کرگ ایران شدم، و قبلا هم مسائل مربوط به کیبورد رو تو اینترنت دنبال نمی کردم. سوالی داشتم که نمی دونم باید اینجا مطرح کنم یا تو انجمن فايل‌هاي MIDI و نت آهنگ؟!!
اگه کسی آکورد آهنگ خاطرخواه از عهدیه رو داره ممنون میشم به اشتراک بذاره!
این رو هم اضافه کنم که تازه کار هستم و هنوز با درآوردن آکوردها مشکل دارم هرچند روش دارم کار می کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - T-bak - ۲۶/۷/۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ عصر

سلام دوست من
آکورد این طور آهنگ ها ، منظورم قدیمی رو کسی فکر نمی کنم داشته باشه و به نظرم زیاد سخت نیست در آوردن آکوردهاش . اول گام اهنگ و آکوردهای مربوط به اون گام رو پیدا کن و یجا یادداشت کن و آکوردها رو تست کن تا به نتیجه برسی . ازاین شیوه خودم در آهنگ هایی که آکوردهاشو ندارم استفاده می کنم و نتیجه ام گرفته ام . البته ناگفته نماند که ممکن است در یک اجرا آکورد های دیگری هم با توجه به ماژور یا مینور بودن گام ، وجود داشته باشه .

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - dimomid - ۲۶/۷/۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ عصر

(۲۶/۷/۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ عصر)T-bak نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام دوست من
آکورد این طور آهنگ ها ، منظورم قدیمی رو کسی فکر نمی کنم داشته باشه و به نظرم زیاد سخت نیست در آوردن آکوردهاش . اول گام اهنگ و آکوردهای مربوط به اون گام رو پیدا کن و یجا یادداشت کن و آکوردها رو تست کن تا به نتیجه برسی . ازاین شیوه خودم در آهنگ هایی که آکوردهاشو ندارم استفاده می کنم و نتیجه ام گرفته ام . البته ناگفته نماند که ممکن است در یک اجرا آکورد های دیگری هم با توجه به ماژور یا مینور بودن گام ، وجود داشته باشه .

ممنون از راهنماییت

ولی اگه کسی داشته باشه که خیلی بهتر هست، چون همونطور که گفتم تازه کار هستم و با توجه به کمبود زمان طول میکشه تا کامل و صحیح پیدا کنم.
اگه تابستون بود که بیشتر وقتم رو واسه کیبورد میذاشتم...

با این حال بازم از راهنماییت تشکر می کنم Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - generalmusic - ۲۶/۷/۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ عصر

دوست من اگه طبق فرمایشات رضای عزیز نمیتونید عمل کنید ، اصل اهنگ رو اینجا قرار بدید(لینک اهنگ رو) تا بنده یا دوستای دیگه براتون آکوردای صحیح اون رو قرار بدیم
تنها راهی که میمونه همین هست البته تا جایی که بنده اطلاع دارم،قرار دادن لینک موزیک با صدای خواننده ی خانم توی انجمن ممنوع هست...
بصورت پیام خصوصی برای من بفرستید تا براتون در بیارم اکوردهاش رو
موفق باشید

خاطرخواه(عهدیه) - generalmusic - ۲۷/۷/۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ صبح

(۲۶/۷/۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ عصر)dimomid نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
اگه کسی آکورد آهنگ خاطرخواه از عهدیه رو داره ممنون میشم به اشتراک بذاره!
هرچند روش دارم کار می کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام دوست عزیزم
اینم آکوردی که درخواست دادین
فقط اگه بدخط نوشتم،شرمنده چون گرفتار بودم و سریع نوشتم و اسکنش رو فرستادم واستونSmile
از این موزیکی که فرمودین،دوتا اجرا وجود داره که یکی قدیمی هست که شما آهنگشو فرستادین و بنده براتون اکورداش رو تنظیم کردم و یکی دیگه هم وجود داره که اجراش، کمی "پایین تر" از این اجرای قدیمیه...
یعنی "عهدیه" اون رو در قدیم بر طبق این آکوردهایی که بنده براتون در آوردم خونده اما اجرای بعدی از این آهنگ،یک پرده ،پایین تر تنظیم شده و اجرا شده...

Exclamationتوجه کنید که نت "دو دیز" بصورت "ربع پرده" کوک بشه!!!

اگه ایرادی وجود داشت،بگید تا رفع کنم و یا راهنماییتون کنم
موفق باشید

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - Farrokh_az_Canada - ۲۷/۷/۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ صبح

محمد جان لطفا قدری توضیح بدهید فرق اکوردهای سبز با قرمز چیه. در ضمن اون بالا علامت #PC منظورت چیه؟ خیلی ممنون.

عمو فرخ

Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - generalmusic - ۲۷/۷/۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ صبح

فرقی ندارن عمو فرخ...خودم توی دفترم معمولاً اینطوری مینویسم
چون معمولاً شعر رو نگاه میکنم و اجرا میکنم،واسه همین تک رنگ که بنویسم،ممکنه با یه نگاه نتونم بفهمم کجای آهنگ رو اجرا میکنم Smile
واسه همین اینطوری نوشتم که بخشای مختلف رو از هم جدا کنم
البته بسیار سریع و بدخط نوشتم که شرمنده!!!
اون #C همون نت "دو دیز" هست
اون علامتی هم که پشت اون گذاشتم،همون علامت "ربع پرده" هست که توی موسیقی عربی معمولاً به شکل p میاد روی خطوط حامل
این اصطلاحات یکمی مبهم هستن...
من طبق عادت خودم نوشتم
منظورم این بوده که نت "دو دیز" رو باید "اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
" کنم!!!

RE: خاطرخواه(عهدیه) - dimomid - ۲۷/۷/۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ عصر

سلام دوست عزیزم
اینم آکوردی که درخواست دادین
فقط اگه بدخط نوشتم،شرمنده چون گرفتار بودم و سریع نوشتم و اسکنش رو فرستادم واستونSmile
از این موزیکی که فرمودین،دوتا اجرا وجود داره که یکی قدیمی هست که شما آهنگشو فرستادین و بنده براتون اکورداش رو تنظیم کردم و یکی دیگه هم وجود داره که اجراش، کمی "پایین تر" از این اجرای قدیمیه...
یعنی "عهدیه" اون رو در قدیم بر طبق این آکوردهایی که بنده براتون در آوردم خونده اما اجرای بعدی از این آهنگ،یک پرده ،پایین تر تنظیم شده و اجرا شده...

Exclamationتوجه کنید که نت "دو دیز" بصورت "ربع پرده" کوک بشه!!!

اگه ایرادی وجود داشت،بگید تا رفع کنم و یا راهنماییتون کنم
موفق باشید

[/quote]

ممنون از زحمتي كه كشيدي و وقتي كه گذاشتي محمد جان،‌خيلي لطف كردي Smile
هنوز اجرا نكردم،‌ولي كلا اگه سوالي داشتم مزاحمت ميشم با اجازه‌Smile)

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - bh_rook1 - ۲۹/۹/۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ صبح

با سلام خدمت هنرمندان عزیز

تو آکادمی موسیقی گوگوش خانم گوگوش و برو بچ یه ترانه ساختن بنام به زیر این سقف این خونه من مثل تو مهمونم من مثل تو میدونم کسی نت و آکورد این ترانه رو داره خواهشن هر کی داره لطف برام ارسال کنه

پیشاپیش مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــی

RE: جان مریم - ashkeiran - ۴/۱۰/۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ عصر

(۱۳/۶/۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ صبح)generalmusic نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
اینم شعر و آکورد آهنگ "جان مریم" از "زنده یاد محمد نوری" که بنده تنظیم کردم
نتش رو هم مینویسم بزودی و میذارم واسه دوستان

گامی که تنظیم شده "دو مینور" هست و بسیار هم ساده
ریتم همون 3/4 Waltz که البته با Slowrock هم میشه نواخت این آهنگ رو
لذت ببرید عزیزان
دوستان لطفاً اگه دانلود و اجرا کردین،نظرتون رو هم بگین که اگه مورد پسند بود،ملودی رو هم بنویسم براتون روی همین هارمونی و آکوردها
مرسی
Smile

سلام لينك حذف شده ميشه همينجا آپلود كنيد؟

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - generalmusic - ۵/۱۰/۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ صبح

فعلا به کامپیوتر شخصیم دسترسی ندارم
توی اولین فرصت،حتما میذارم
بروی چشم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - Farrokh_az_Canada - ۵/۱۰/۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ صبح

اینهم آهنگ جاویدانی جان مریم که محمد عزیز چندی پیش برای دوستان گذاشته بود.

عمو فرخ

Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - احسان قربانی - ۵/۱۰/۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ عصر

ممنون عمو فرخ فایل دانلود شد ولی وقتی میخوام باز کنم خطا میده و بسته میشه

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - Amoozesh - ۶/۱۰/۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ صبح

(۵/۱۰/۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ عصر)احسان قربانی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

سلام دوست عزیز
بهتر است دوباره دانلود کنید اگه باز هم باز نشد Adobe خودتون را ارتقا دهید. انشالله مشکل رفع میشود.

موفق باشید آموزش

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني و خارجی - Farrokh_az_Canada - ۶/۱۰/۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ صبح

(۵/۱۰/۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ عصر)احسان قربانی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

ببین احسان جان اگه pdf رو نتونستی باز کنی این jpg باید باز بشه.

عمو فرخ

Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۲۹/۲/۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر

Chord Chart برای آهنگه "علامت سوال " (شادمهر) :
این آهنگ تو Key Abm هست. برای همین Chord های (B ) و (E ) باید (Cb ) و (Fb ) نوشته بشن. ولی من همون جوری نوشتم تا خوندنشون برای همه اسون باشه.

Chord Chart برای آهنگ "پشیمون" By Kyian

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۳/۳/۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ عصر

سلام به همگی،
من تازه امروز با این خاننده به اسمه "فرزاد فرزین" تو youtube آشنا شدم. مسله اینکه تو ایران زندگی میکنه. از صداش و آلبوم خوشم اومد، ولی خیلی حیف که عادت های بد در خانندگی داره. مسله اینه که ی چیزه داغ رو زبانش هست. میخام این آهنگش رو که اسمش "عذاب" هست با keyboard بزنم. به هر حال هر کسی دوست دشت میتونه Chord Chart رو از اینجا download بکنه.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - houshi - ۱۵/۳/۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ صبح

با سلام
اگه زحمتی نیست هر کدوم از دوستان که متن ترانه قاسم ابادی {بوشوبوشو}بزاره
ممنون میشم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۳۱/۳/۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ صبح

Chord Chart برای آهنگه "دلتنگ" (شهرام صولتی)

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۳۱/۳/۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ عصر

Chord chart برای آهنگه "ی زن" by فرزاد فرزین:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۶/۴/۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ عصر

Keyboard /Guitar Chord Chart برای آهنگ "تردید" علیرضا بلوری:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - ariyamusic - ۸/۴/۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ عصر

(۱۵/۳/۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ صبح)houshi نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با سلام
اگه زحمتی نیست هر کدوم از دوستان که متن ترانه قاسم ابادی {بوشوبوشو}بزاره
ممنون میشم

بوشو بوشو تره نخوام
بوشو بوشو تره نخوام
سیاهی تره نخوام
سیاهی تره نخوام
بلایی تره نخوام
سیاه سوخته تره نخوام
پدر سوخته تره نخوام
آن حرفانا بنا كنار
آن حرفانا بنا كنار
آن حرفانا بنا كنار
آن حرفانا بنا كنار

سیاهی بلایی سیاهی بلایی
هتل افشار بمایی
آخ بمایی خوش بمای
آخ بمایی خوش بمایی
تره نخوام تره نخوام تره نخوام
آی سیاه كر
آی سیاه كر

هسه خوایی؟آها آها
خاطر خواهی؟آها آها
هسه خوایی؟آها آها
خاطر خواهی؟آها آها
آی سیاه كر
آی سیاه كر

سیا خاله تو تی اون لبان بزه بی
می امره گپ نزه بی
سیا خاله تو تی اون لبان بزه بی
می امره گپ نزه بی
سه روز سه شب تو بركت گاز نزه بی
می امره گپ نزه بی
سه روز سه شب تو بركت گاز نزه بی
می امره گپ نزه بی

بیمیرم بیمیرم بیمیرم
بیمیرم بیمیرم بیمیرم
مو تی او سرخه جولانه گاز بیگیرم بیگیرم
مو تی او خاله سر لب ره بیمیرم بیمیرم
می جا نه كه حاج خا نومه
لبه لبه دوچكا نومه
آخ می جا نه كه حاج خا نومه
لبه لبه دوچكا نومه

مو كه خیاط نیم
مو كه خیاط نیم
بودوزم تی رختا
آی عضب لاكوی

مو كه نجار نیم
مو كه نجار نیم
چكنم تی تختا
آی عضب لاكوی

مو كه كفاش نیم
مو كه كفاش نیم
بودوزم تی كفشا
آی عضب لاكوی

تی بلا می سر عضب لاكوی
خانه ره سر عضب لاكوی
راه رامسر عضب لاكوی
تی برد نه سر عضب لاكوی
می بلا به تی سر عضب لاكوی
می جانه كه حاج خانومه
لبه لبه دوچكا نومه

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۹/۴/۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ صبح

Chord Chart برای آهنگ "حسودی" (شهرام صولتی) :

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۳/۴/۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ عصر

Chord Chart برای آهنگ "لب تیغ" ( فرزاد فرزین ):

شعر و آکورد آهنگ "انتخاب" از شادمهر عقیلی - mostafa_em_kh - ۳/۵/۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ عصر

شعر و آکورد آهنگ "انتخاب" از شادمهر عقیلی

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Faramarzfarahmand - ۴/۵/۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ صبح

درود
اگه امکان داره آکورد آهنگ نازنین داریوش را بگذارید
سپاس

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۶/۵/۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ عصر

(۴/۵/۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ صبح)Faramarzfarahmand نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
درود
اگه امکان داره آکورد آهنگ نازنین داریوش را بگذارید
سپاس

سلام ،

Chord Chart برای آهنگ "ای نازنین" با داریوش:
چون lyrics این آهنگ خیلی سخت بود از ی کی از دوستان کمک خواستم و اون lyrics رو برام E-mail کرد که به page ۲ copy /paste کردم.

Chord Chart برای آهنگ "اجازه" با داریوش:

این هم Audio آهنگ "اجازه" هست که با Korg PA3x record کردم.ویدئو رو هم دارم والی چون میدونم که Youtube رو نمیتونین ببین پس فایده نیست که لینک ویدئو رو بزارم.

Instrumental).mp3

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - rezag59 - ۱۲/۵/۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ صبح

سلام .همگی خسته نباشید.
میشه آهنگ یه مرغه نازی داشتمو کسی برام بذاره.اگه نتشم باشه که خیلی ممنون میشم

بگذر ز من (عارف) - mostafa_em_kh - ۱۷/۵/۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ صبح

شعر و آکورد آهنگ زیبای "بگذر ز من" از عارف

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۹/۵/۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ صبح

سلام،

Chord Chart برای آهنگ "مثلا" با مهرشاد:

شعر و آکورد آهنگ "گل سنگم" - mostafa_em_kh - ۲۳/۵/۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ صبح

شعر و آکورد آهنگ "گل سنگم" از هایده
ریتم: 4/4
تقدیم به دوستان

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - venusmusic - ۳۰/۵/۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ عصر

سلام Heart
کسی از دوستان اکورد (بدو دیره baro bax) رو دارهBig GrinBlush
روی گام( D major /B minor)Wink

شعر و آکورد "بدو دیره" - mostafa_em_kh - ۱/۶/۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ صبح

شعر و آکورد آهنگ زیبای "بدو دیره" از Barobax

به درخواست دوست عزیز "Venusmusic"

گام آهنگ: Bm

ریتم: 8/6 + 4/2

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۵/۶/۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ عصر

Chord Chart برای آهنگ "اعجاز" با گوگوش:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Abedi - ۶/۶/۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ عصر

عجب سرعتی !!!

نیاز، فریدون فروغی - mostafa_em_kh - ۸/۶/۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ عصر

شعر و آکورد آهنگ "نیاز" از فریدون فروغی

گام آهنگ: Bm

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - atlasm - ۱۴/۶/۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ صبح

سلام دوستان خسته نباشید همگی

دوستان کسی اکورد آهنگ (بی کلاس از محمد بختیاری) داره ؟

اگه دارید ممنون میشم بزارید...

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۵/۶/۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ صبح

Chords Chart برای چند تا از آهنگ های معین:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Farrokh_az_Canada - ۱۵/۶/۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ عصر

(۱۵/۶/۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ صبح)Sam Madoo نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
Chords Chart برای چند تا از آهنگ های معین:

سام عزیز دستت درد نکنه. چارت های آکوردهات واقعا عالی هستند. بهتر از همه. خیلی خیلی ممنون.

عمو فرخ

Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۸/۶/۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ عصر

خیلی ممنون عمو فرخ، خوش حال هستم که chord chart ها به درد میخورن.

یک chart دیگه برای آهنگه "فرنگیس" با سیاوش قمیشی:

شعر و آکورد "سلام عاشقونه" از اندی - mostafa_em_kh - ۲۰/۶/۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ عصر

شعر و آکورد آهنگ "سلام عاشقونه" از اندی

ای سلام عاشقونه، ای عزیز آشیونه
عشقمون کاشکی، همینجوری، بمونه!
شعر و آکورد آهنگ "سلام عاشقونه" از اندی

ای سلام عاشقونه، ای عزیز آشیونه
عشقمون کاشکی، همینجوری، بمونه!

سنگ صبور - mostafa_em_kh - ۲۳/۶/۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ صبح

شعر و آکورد آهنگ "سنگ صبور" از محسن چاوشی

"رفیق من، سنگ صبور غمهام - به دیدنم بیا که خیلی تنهام"
"هیچکی نمیفهمه چه حالی دارم - چه دنیای رو به زوالی دارم"

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - keyvanjj - ۲۳/۶/۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ صبح

با سلام
آقای محمدی شما بنده رو نمیشناسید اما من تو این چند وقتی که تو سایتم شما رو خوب شناختم
واقعا" کاراتون عالی و با نیت خیر خواهانه است
تو مردمان این دوره زمونه کم پیدا مشوند امثال شما
واقعا" بهتون تبریک میگم با عشقی که به موسیقی و خدمت به این هنر دارید.
==========
خوب آقای محمدی من میخواستم تمام این متن شعر ها رو به صورت یک جا داشته باشم تا بتونم پرینت کنم و به مرمر یاد بگیرم نواختنش رو
1=آیا امکانش هست کل متن ها رو در یک فایل بگذارید.
2= البته خیلی عالی میشه اگر که آکورد هم زده باشه تو شعر.امکانش هست؟
(۵/۱۰/۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ صبح)Farrokh_az_Canada نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
اینهم آهنگ جاویدانی جان مریم که محمد عزیز چندی پیش برای دوستان گذاشته بود.

عمو فرخ

Smile

من آکورد همراه متن جان مریم رو هم میخوام. شما 2-3 تا لینک دادید همش خرابه

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Farrokh_az_Canada - ۲۳/۶/۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ عصر

بفرما جانم. من شش هفت تا جان مریم داشتم همه رو برات گذاشتم.

عمو فرخ

Smile

نازنین مریم - mostafa_em_kh - ۲۳/۶/۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ عصر

شعر و آکورد آهنگ "نازنین مریم" از محمد نوری

به درخواست دوست عزیز "Keyvanjj"

البته با تشکر از "آقا فرخ" عزیز که زحمت کشیدن گذاشتن.

بنده هم قرار میدم. با احترام.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Mehdi.L - ۲۴/۶/۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ عصر

Smileدست همگی درد نکنه

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۲۵/۶/۱۳۹۱ ۰۶:۵۳ صبح

chord chart برای آهنگ "مردم آزار" با محسن چاوشی:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Mehdi.L - ۲۶/۶/۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ عصر

ممنون، فقط ای کاش متن شعر رو کامل می نوشتید

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - kgiranco - ۲۶/۶/۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ عصر

(۲۶/۶/۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ عصر)Mehdi.L نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
ممنون، فقط ای کاش متن شعر رو کامل می نوشتید

بفرمایید. شعر آهنگ "مردم آزار" - محسن چاوشی

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - atlasm - ۲۷/۶/۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ عصر

(۱۴/۶/۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ صبح)atlasm نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام دوستان خسته نباشید همگی

دوستان کسی اکورد آهنگ (بی کلاس از محمد بختیاری) داره ؟

اگه دارید ممنون میشم بزارید...

کسی اینو نداره ؟؟؟؟

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۳۱/۶/۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

Chord chart برای آهنگ "زندگی" با امید:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Farrokh_az_Canada - ۳۱/۶/۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ عصر

(۳۱/۶/۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر)Sam Madoo نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
Chord chart برای آهنگ "زندگی" با امید:

خیلی ممنون زحمت کشیدی سام عزیز. من خیلی این آهنگ رو دوست دادم و برای نواختن هم خیلی آهنگ خوبیه.

عمو فرخ

Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۴/۷/۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ عصر

Chord Chart برای آهنگه "وقتی تو نیستی" با علیرضا بلوری و "دوست دارم" با 7th band:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Farrokh_az_Canada - ۵/۷/۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ صبح

(۴/۷/۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ عصر)Sam Madoo نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
Chord Chart برای آهنگه "وقتی تو نیستی" با علیرضا بلوری و "دوست دارم" با 7th band:

خیلی ممنون سام عزیز. لطفا لینک دوم رو چک بکن چون دانلود نمیشه.

عمو فرخ

Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۲/۷/۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ عصر

(۵/۷/۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ صبح)Farrokh_az_Canada نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
خیلی ممنون سام عزیز. لطفا لینک دوم رو چک بکن چون دانلود نمیشه.

عمو فرخ

عمو فرخ ، الان link رو چک کردم . نمیدونم مشکل کجا باشه چون اینجا برای من کار میکنه.
Chord Chart برای آهنگ "گل یخ" با کوروش یغمایی:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۳/۷/۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ صبح

الان دیدم که یک chord رو تو قسمت "Intro " یادم رفته بنویسم برای آهنگ "گل یخ".

نمیدونم چرا نمیشه پست رو edit کرد، برای همین یک باره دیگه upload میکنم. اگه بشه بهتره که پست قبلی delete بشه.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - hamgraph - ۱۳/۷/۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ صبح

سلام دوستان
کسی آکورد این آهنگ رو داره.؟:

وقتی باد آروم آروم موتو نوازش میکنه...........طبیعت وجودتو اینقدر ستایش میکنه
این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم

نمیدونم کی خونده و اسم کار هم چیه

خیلی مرسی

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - kgiranco - ۱۳/۷/۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ صبح

اسم این آهنگ "حسودی" هست از شهرام صولتی اگر اشتباه نکنم!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۳/۷/۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ عصر

(۱۳/۷/۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ صبح)hamgraph نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام دوستان
کسی آکورد این آهنگ رو داره.؟:

وقتی باد آروم آروم موتو نوازش میکنه...........طبیعت وجودتو اینقدر ستایش میکنه
این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم

نمیدونم کی خونده و اسم کار هم چیه

خیلی مرسی

سلام،

این هم Chord Chart برای آهنگ حسودی:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۵/۷/۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ عصر

Chord chart برای آهنگ "تو که میدونستی" با مازیار فلاحی:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۲۱/۷/۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ عصر

chord chart برای "هزارو یک شب" با ابی و "گاهی وقت ها" با محمد زارع:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۲۷/۷/۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ صبح

chord chart برای آهنگ "من عاشقت شدم" با سیروان خسروی

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۶/۸/۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ عصر

۲ تا Chord Chart از آهنگ های محسن یگانه و یکی از مهرشاد:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - lovely11380 - ۹/۸/۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ صبح

سلام به دوستان گل
من نت و آکورد حنا خانوم ابی رو میخواستم
اگر کسی داره ممنون میشم برام بذاره

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۷/۸/۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ صبح

چند تا chord chart از "علیرضا بلوری" ، "رضا صادقی" ، " خشایار اعتمادی" :

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - shahinrocknroll - ۲۱/۸/۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ عصر

یه سوال:
آکورد های گیتار رو میشه برای ارگ هم استفاده کرد؟؟؟
مثلا تو اینترنت یه ترانه رو پیدا کردم که آکورد های گیتارش رو گذاشته بود میخواستم بدونم چه جوری میشه همون آکورد رو با ارگ زد.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - babak random - ۲۲/۸/۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ صبح

فرقی نمیکنه دوست عزیز.....هر آکوردی که باشه شما میتونی با کیبورد(لطفا نگید ارگ)بزنی .....اگه کیبوردتون گرک باشه بالای صفحه هر آکوردی رو که بگیرید مینویسه.....فقط باید بلد باشید آکورد بگیرید...که اونم کاره راحتیه

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - saeed* - ۲۴/۸/۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ صبح

سلام بچه ها نت گوشی محرمی میخوام آکوردو و متن شعرشم باشه.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱/۹/۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ صبح

چند تا chord chart از "آرف -ابی و یاس "

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - T-bak - ۴/۹/۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ عصر

متن ترانه شاد و معروف " آه و نص " از نانسی عجرم که چند روز پیش نمونه کار صوتی از این آهنگ رو گذاشته بودم البته شاید زیاد مناسبت با ایام نداشته باشه Exclamation
اکثر خوانندگان مجلسی در اجرای آهنگ های عربی به دلیل نداشتن متن ترانه درست و درمون ضعف دارن . بنابراین سعی می کنم متن چند ترانه معروف و شاد عربی رو براتون ویرایش کنم و اینجا بزارم بطوری که خواننده راحت بتونه اجرا کنه .. شما این متنی که گذاشتمو با اجرای نانسی عجرم همخوانی کنید متوجه منظورم میشید چون متن رو اعراب گذاری هم کردم ... البته ناگفته نمونه که عربی خوندن هم یکم استعداد میخواد خودم که فعلا خیلی ضعف دارم تو اجراش ، اما دارم تمرین می کنم . فکر میکنم بچه های جنوب راحت تر اجرا کنن Big Grin

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - saeed* - ۱۰/۹/۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ صبح

سلام دوستان نت گوشی آهنگ های ایرانی و آذری میخوام به جز نت آکوردو و متن شعرشم و بعضی از آهنگ ها کرون میخواد همراش باشه بصورت word یا pdf باشه و من بصورت نت گوشی یاد گرفتم و میخوام خودم آهنگ گوش کنم و بزنم ولی بدون نت زیاد دقیق نمیتونم بزنم لطفا راهنماییم کنید.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۲۴/۹/۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ عصر

چند تا Chord chart از مهدی یغمایی، سیروان خسروی، سیاوش شمس، سیاوش قمیشی:

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - nakhaei1368 - ۲۵/۹/۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ صبح

سلام یک نفر مبتدی بخواد گوشی کار کنه چقدر طول میکشه راه بیوفته چقدر استعداد میخواد
منم میخوام گوشی کار کنم
هنوز شروع نکردم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - amir - paradise - ۲۵/۹/۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ عصر

من فکر میکنم 6 ماه طول بکشه تا متوجه بشی باید چه کار بکنی بعدش هر چی بیشتر کار کنی بیشتر یاد میگیری
خود من بعد از 6-7 سال هر روز یه چیز جدید یاد میگیرم و علم (موسیقی) هیچ وقت تمومی نداره

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - hamgraph - ۳۰/۹/۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ صبح

سلام دوستان

کسی آکورد آهنگ "زندگی" شادمهر عقیلی رو داره.؟........جوونیمو آسون گرفتی زندگی زندگی
ممنون میشم بهم بدینش

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - kgiranco - ۱۳/۱۰/۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ صبح

سلام، لطفاً آکورد آهنگ "آخرین روز" از آلبوم جدید سیروان خسروی (جاده رویاها) رو هم بذارید. ممنون

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۴/۱۰/۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ عصر

Chord Chart برای آهنگ " احساسه شک" by ٧th band

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱/۱۱/۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ صبح

"عطر تو" با ابی

"پوست شیر " با ابی
نمیدونم چرا دیگه file pdf رو نمیشه attach کرد. هیچ error نمیده ولی attach هم نمیشه.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Farrokh_az_Canada - ۱/۱۱/۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ عصر

(۱/۱۱/۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ صبح)Sam Madoo نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
"عطر تو" با ابی

"پوست شیر " با ابی
نمیدونم چرا دیگه file pdf رو نمیشه attach کرد. هیچ error نمیده ولی attach هم نمیشه.

سلام سام عزیز. خیلی آهنگ را قشنگ اجرا کردی. منتها حیف که خیلی کوتاه بود. کاشکی همه اش را میذاشتی.

عمو فرخ

Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - amir.car1981 - ۹/۱۱/۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ عصر

با سلام بچه ها کسی اکورد و متن اهنگ تناز سعید شایسته رو داره به من بده ازش ممنون میشم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Sam Madoo - ۱۰/۱۱/۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ صبح

(۱/۱۱/۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ عصر)Farrokh_az_Canada نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
سلام سام عزیز. خیلی آهنگ را قشنگ اجرا کردی. منتها حیف که خیلی کوتاه بود. کاشکی همه اش را میذاشتی.

عمو فرخ

Smile

سلام عمو فرخ ،

این لینک کامل آهنگ هست که دوست خوبم پاکنوش خوند دیشب. پاکنوش از اهل شیراز هست و فارسی رو خیلی زیبا صحبت میکنه. هم تب داشت و هم صداش گرفته بود والی زیاد بد در نیومد .

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Farrokh_az_Canada - ۱۰/۱۱/۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ عصر

(۱۰/۱۱/۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ صبح)Sam Madoo نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
(۱/۱۱/۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ عصر)Farrokh_az_Canada نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

عمو فرخ

Smile

سلام عمو فرخ ،

این لینک کامل آهنگ هست که دوست خوبم پاکنوش خوند دیشب. پاکنوش از اهل شیراز هست و فارسی رو خیلی زیبا صحبت میکنه. هم تب داشت و هم صداش گرفته بود والی زیاد بد در نیومد .

سام عزیز،

دوستت پاکنوش ضدای خیلی معرکه ای داره. خیلی از از این اجراتون لذت بردم. دموتون گرم دوست عزیز.

عمو فرخ

Smile

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - amir.car1981 - ۱۲/۱۱/۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ صبح

با سلام بچه ها کسی اکورد و متن اهنگ تناز سعید شایسته رو داره به من بده ازش ممنون میشم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - sajjadasadpour - ۹/۲/۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ صبح

یکی به این بنده خدا کمک کنه دیگه!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - aminabass - ۳۰/۲/۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ عصر

خیلی ممنون عالی بود اگه لطف کنید نت وآکورد آهنگ دوست دارم از گروه سون را بگذارید. ممنون
راستی من نت وآکورد خیلی دارم اما نمی دونم چه جوری باید تو سایت بذارم میشه راهنمایی کنید برای این دوستمون که نت وآکورد طناز را می خواست یه ایمیل بزن تا برای شما بفرستم aminabassrدرج آدرس ايميل در انجمن ممنوع است

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - aminabass - ۳۰/۲/۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ عصر

سلام عالی بوداگه نت وآکورد آهنگ دوست دارم از گروه سون را بگذارید روسایت ممنون می شم
چند تا آهنگ مجلسی خوب برای مجلس می خوام می تینید کمکم کنید نت وآکورد باشه
ببخشید دوستان نمی دونستم نباید آدرس ایمیل را بنویسم از همگی ومدیران معذرت می خواهم.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - BABAKSHAYAN - ۵/۴/۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ عصر

با سلام خدمت دوستان و هنرمندان عزیز.
شاید جای این سوال این جا نباشد، ولی می خواستم بدانم آیا نرم افزار نت نویسی وجود دارد که هنگام نوشتن نت، خود نرم افزار آکوردهای آن را بنویسد.
بازهم اگر محل سوالم این جا نبود، پوزش می طلبم.
بابک شایان.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - hamgraph - ۵/۴/۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ عصر

ببخشید، منظورتون چیه که هنگام نوشتن نت،، آکوردها رو خود نرم افزار بنویسه...!!!
مگه فرموله.!؟!؟!؟!؟!؟!

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - Abedi - ۵/۴/۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ عصر

(۵/۴/۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ عصر)BABAKSHAYAN نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
با سلام خدمت دوستان و هنرمندان عزیز.
شاید جای این سوال این جا نباشد، ولی می خواستم بدانم آیا نرم افزار نت نویسی وجود دارد که هنگام نوشتن نت، خود نرم افزار آکوردهای آن را بنویسد.
بازهم اگر محل سوالم این جا نبود، پوزش می طلبم.
بابک شایان.

سلام جناب شایان عزیز

من بعدا این پست را به جای صحیح منتقل می‌کنم.

اما جواب شما را به لحاظ اهمیت این سوال، همین جا خدمت‌تان عرض می‌کنم.

در جواب سوال شما به طور خلاصه می‌توان گفت "خیر"

چون یک میزان که از تعدادی نت تشکیل شده؛‌ الزاما یک آکورد مشخص ندارد.

از نقطه نظر دانش هارمونی، آکورد یک میزان بستگی به عوامل مختلفی در قبل و بعد آن میزان داشته و وابستگی زیادی به طرح آهنگساز برای هارمونیزه کردن آن قطعه دارد.

به طور مثال شما ممکن است در یک گام مینور، مثل "لامینور" یک میزان را با تونیک گام یعنی "لامینور" هارمونیزه کنید و در تکرار همان میزان از یک آکورد جانشین مثلا "فاماژور" استفاده نمایید.

اصولا نرم افزار ها به سختی می‌توانند جای هوش و سلیقه هنری انسان را بگیرند.

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - masoudkian - ۹/۴/۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ عصر

باسلام من عضو جديد هستم وخوشحال ازاينكه در بين شمام

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - rasool_020369 - ۱۶/۵/۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ عصر

سلام با تشکر از همه من تقریبا تازه کارم کسی اگه نت گوشی اهنگ کردی برزی برزی رو داره واسم بزاره ممنون میشم

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mohammad2000 - ۱۰/۷/۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ عصر

(۱۰/۱۱/۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ صبح)Sam Madoo نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

عمو فرخ

Smile

سلام عمو فرخ ،

aliiiiiiiiiiiiiiiii boo0d

RE: متن و آكورد ترانه‌هاي ايراني - mohamad-h - ۱۱/۷/۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ عصر

عمو فرخ

Smile

سلام عمو فرخ ،

آقا عالی بود ، عالی !