تابلوي اعلانات

Pa800 بخرید، Pa3X تجربه کنید !!!

ارتقای کیبوردهای Pa800 با سیستم عامل Pa3X و 512Mb فضای ذخیره سمپل  و برد MP3

آدرس دفتر مرکزی کرگ ایران تغییر کرده است. آدرس جدید: خیابان حافظ، نرسیده به خیابان جمهوری، جنب بانک ملی، پلاک 367 ، طبقه چهارم غربی. تلفن‌های شرکت تغییری نکرده‌اند

نماینده کرگ نمایندة کرگ نمایندگی کرگ نماينده کرگ نمايندة کرگ نمايندگي کرگ فروش ارگ فروش پیانو ایران کرگ داران ارگ کاسیو Iran korg Iranian korg کرگ,کورگ,نمایندگی کرگ,نمایندگی کورگ,پیانو,کیبورد,تیونر,سینتی سایزر,کنترلر,میدی,درام,ادوات موسیقی,کرگ ایران,کورگ ایران,PA800,PA2X,PA3X,PA50,PA500,Piano,KORG,KORG IRAN,Controller,Keyboard,MIDI,Tuner,SYHNTH,PA Series,سری های PA,گیتار,Guitar, نماینده انحصاری کمپانی کرگ در ایران نماینده کرگ نماینده کرگ نماینده کرگ نماینده کرگ نماینده کرگ، آیا Pa50 سیم کشی دارد ؟ سپید موج کیان کیست؟ نماینده کرگ در ایران، KORG - IRAN ، SEPID MOJ KIAN Co ، اخبار کرگ ایران ، نمایندگی اصلی ، نماینده اصلی ،تعمیرات ارگ کرگ،جزیره، نمایندگی اصلی، نماینده اصلی کرگ، نمایندگی رسمی کرگ، نماینده رسمی، نمایندگی مجاز کرگ ، نماینده مجاز

[-]
آخرین ارسالی ها
سوالات آماتورها درباره Pa50,80
شروع کننده:amir آخرین ارسال توسط:ali_besharat پاسخ ها:994 سوالات و مشكلات كاربران مشاهده:181180 زمان:امروز
سوالات نرم‌افزاري، سيستم عامل و هنگ کردن Pa50,80
شروع کننده:barbod آخرین ارسال توسط:musical_navid پاسخ ها:196 سوالات و مشكلات كاربران مشاهده:44591 زمان:امروز
سمپل برای Pa50,80
شروع کننده:saminem آخرین ارسال توسط:Milad_7 پاسخ ها:190 فايل بك‌‌آپ فلش‌كارت، سمپل و ست مشاهده:41894 زمان:امروز
راهنمايي براي خريد، فروش و ارتقاي Pa50
شروع کننده:ramin1358 آخرین ارسال توسط:aminzi پاسخ ها:393 مقایسه مدل‌های مختلف و مشاوره برای خريد و فروش و ارتقاي كيبورد مشاهده:88248 زمان:۱/۵/۱۳۹۳
بحث و گفتگو درباره Pa800 ارتقا یافته با سیستم عامل Pa3X
شروع کننده:Ali Tavakoli آخرین ارسال توسط:Korgiran پاسخ ها:85 Pa800 مشاهده:944 زمان:۳۱/۴/۱۳۹۳
اخبارشركت
شروع کننده:Abedi آخرین ارسال توسط:Korgiran پاسخ ها:72 مطالب آزاد، اخبار و اطلاعیه‌ها مشاهده:34631 زمان:۳۱/۴/۱۳۹۳
اولین تجربیات کار با Pa600
شروع کننده:Abedi آخرین ارسال توسط:nima1988 پاسخ ها:147 Pa600 مشاهده:12892 زمان:۲۸/۴/۱۳۹۳
سوال و مشكل درباره ریتم‌سازی در Pa50,80
شروع کننده:poorya آخرین ارسال توسط:alimelodyrasht پاسخ ها:78 سوالات و مشكلات كاربران مشاهده:18580 زمان:۲۷/۴/۱۳۹۳
فلش كارت‌هاي گلچين،‌ محلي و غيره
شروع کننده:Abedi آخرین ارسال توسط:amirbh پاسخ ها:1278 فايل بك‌‌آپ فلش‌كارت، سمپل و ست مشاهده:328341 زمان:۲۰/۴/۱۳۹۳
سوال و مشكل درباره استفاده از بك‌آپ فلش كارت
شروع کننده:arash آخرین ارسال توسط:shahram saleh پاسخ ها:283 سوالات و مشكلات كاربران مشاهده:78424 زمان:۱۵/۴/۱۳۹۳
www.korgiran.com | Tel:021.66742805

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالب آموزشي و ترفندهای Pa500 Persian
ارسال: #1
۲۲/۶/۱۳۸۹, ۰۵:۱۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال ۲۳/۶/۱۳۸۹ ۰۸:۵۴ صبح توسط Abedi.)
مطالب آموزشي و ترفندهای Pa500 Persian
در این تایپیک مطالب و آموزشهای مربوط به PA500Pesian مطرح میشود.
با سلام خدمت تمامی دوستان.امیدوارم این تایپیک برای اطلاع رسانی در زمینه آموزش و ترفندها و سوالات مربوط به PA500 Persian مفید واقع شود.
از کلیه دوستان تقاضای همکاری نیز دارم.
قصد دارم مطالبی از کار و تنظیمات pa500 persian برایتان قرار بدهم.اولین مطلب.طریقه کرون کردن دستگاه جهت ضبط و پخش در قسمت SONG

چون حجم نوشته ها زیاد است این مطلب آموزشی را در یک فایل PDF پیوست کرده ام. امیدوارم مشکل اکثر دوستان حل شود.
از آقای عابدی عزیز تقاضا دارم این تایپیک را حذف نکنند به نظر من کاربران زیادی هستند که حتما در این تایپیک فعالیت خواهند کرد.بنده نیز مطالب زیادی برای آموزش دارم که در خدمت دوستان قرار خواهم داد.

فایل (ها) پیوست شده
.pdf  SONG CORON.pdf (اندازه: 239.55 KB / تعداد دفعات دانلود: 809)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تشکر شده توسط :  Abedi , omid300 , نوژان , میثم قاسمی , behrad_hami , insdana1321 , Navid Korg , ehsanmir , behzad_b2004 , esnak , generalmusic , rahim , سیناد , Hamidh , behzad43 , ami , vahid , فرشید , MASTER , uosef , korgpa800elite , sardar1 , hojjat , Daniyal , مجتبی , sayid51 , jerome lebanner , sajjadsamadiyeh , venusmusic , BOSS , mory952 , sahel , rafael72 , mehdi9165 , samajidm , satartitaniom , mousausa , elyas , mohamadh , aka4770 , amrdiab , arazbala
ارسال: #2
۲۳/۶/۱۳۸۹, ۰۷:۲۸ صبح
RE: مطالب آموزشي و ترفندها
با سلام خدمت دوست ارجمند آقاي محمدي

با تشكراز شما به خاطر پي گيري هاي مستمر وپشتكار جنابعالي فكر كنم همين روز ها جناب عابدي ستاره چهارم را به شما اعطا كنند.
تشکر شده توسط :  venusmusic , samajidm , aka4770
ارسال: #3
۲۳/۶/۱۳۸۹, ۱۰:۲۸ صبح
RE: مطالب آموزشي و ترفندهای Pa500 Persian
موافقم، اما دوستان محترم در این تاپیک فقط مطلب آموزشی قرار دهید و سوالات و مشکلات‌تان را در زمینه Pa500 Persian در تاپیک زیر مطرح نمایید.

اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.

بدیهی است کسانی که مطلب آموزشی درباره Pa500 Persian ندارند، فقط خواننده این تاپیک خواهند بود.

A.R Abedi Exclamation

KORGIRAN virtual spaces technical administrator
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط :  farshiddd , MASTER , korgpa800elite , venusmusic , samajidm , aka4770
ارسال: #4
۲۳/۶/۱۳۸۹, ۰۱:۵۰ عصر
با تشکر از جناب عابدی عزیز
آقا رامین ستاره که ارزشی ندارد من به این کار علاقه دارم و دوست دارم دانسته هایم را در اختیار دیگران نیز بگذارم همانطور که از دانش دیگران استفاده میکنم. از لطف شما هم ممنون هستم شما هم اگر مطلبی داشتید حتما عنوان کنید.
تشکر شده توسط :  Hamidh , MASTER , korgpa800elite , rafael72 , samajidm , keyvanjj , aka4770 , shahbazstar
ارسال: #5
۲۳/۶/۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال ۲/۷/۱۳۸۹ ۰۹:۳۳ عصر توسط علی محمدی.)
نحوه ذخيره گام‌هاي شرقي در Pa500 Persian
امروز طریقه ذخیره کردن نتهای کرون شده در بانکهای SC مربوط به قسمت کرون کردن نتها که در سمت چپ زیر باند کیبورد قرار داده شده است. را میگویم.

اول نت مورد نظر را انتخاب میکنیم مثلا برای اجرا در دستگاه شور که یکی از دستگاه های خوب ایرانی است، نت سی (si) را کرون میکنیم برای ذخیره كردن آن کافیست یکی از دگمه های SC که چهار تا هم هستند را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا کرون انتخابی شما ذخیره شود.
در هنگام ذخیره کردن نوشته ای با عنوان User QT Pereset با شماره مورد نظر ظاهر میشود که نت مورد نظر شما در کدام بانک SC ذخیره شده است.
برای انتخاب و یا بیرون آمدن از آن کافیست دگمه SC را یک بار بزنید.
تشکر شده توسط :  Abedi , ali amd , ehsanmir , rahim , Hamidh , mohammad reza , MASTER , korgpa800elite , sayid51 , rafael72 , samajidm , satartitaniom , aka4770 , amrdiab
ارسال: #6
۲۴/۶/۱۳۸۹, ۰۲:۱۱ عصر
روش ریختن ریتم‌ها و صداها به جای ریتم‌ها و صداهای اصلی دستگاه در Pa500 Persian
برای اینکار ابتدا دگمه MEDIA را میزنیم و به قسمت Preferences میرویم.

در این قسمت چهار گزینه با مربع هایی در کنار آنها وجود دارد که ما با گزینه های دوم و سوم کار داریم.

گزینه دوم Factory Style and Pad Protect که داخل مربع آن علامت تیک خورده است را برمیداریم و همین طور برای گزینه سوم Factory Sound Protectهم آن تیک را برمیداریم و شروع به ذخیره ریتم و صدا در هر کدام از 16 بانک دستگاه میکنیم.
در ضمن توجه داشته باشید که با خاموش کردن دستگاه و روشن کردن مجدد آن این تنظیمات به حالت اولیه بر میگردد ولی هیچ تغییری در ذخیره ریتمها انجام نمیشود.

نکته مهم : بعضی از ریتمهایی که داخل دستگاه ریخته میشود امکان دارد به درستی اجرا نشوند و باید سمپلها یا درام کیتهای مربوط به آنها نیز ریخته شود که این کار نیز به راحتی قابل تنظیم است که در بحثهای بعدی حتما توضیح خواهم داد.
تشکر شده توسط :  Abedi , ehsanmir , Hamidh , MASTER , korgpa800elite , venusmusic , samajidm , satartitaniom , aka4770 , morteza500
ارسال: #7
۲۷/۶/۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ عصر
دوستان عزیز مطلبی را بازگو خواهم کرد که فکر میکنم مفید واقع شود.
اکثر کاربران میدانند که در pa500persian میتوانیم ریتمهای ست pa50 و pa80 و pa800 را لود کنیم و با تغییر درامکیتها به نوعی ریتم ها را جهت اجرا شدن تغییر دهیم. بر فرض مثال میتوانیم یک ریتم ست از pa50 وارد کیبورد کنیم و با تغییر در درام کیتها و حتی آکوردها به حالت اجرا در آوریم.بنده حتی بعضی از ریتمهای فلش کارت ها را نیز که به صورت ست بوده اند را لود کرده و تغییر داده ام که البته بدون سمپل در واقع با درام کیتهای pa500persian تنظیم کرده ام .که اگر فرصتی دست داد حتما طریقه اجرای ان را هم خواهم گفت.

مطلبی را که بنده میخواهم عنوان کنم این است که اگر از ریتمهای pa800 میخواهید استفاده کنید حتما ست ها را به تنهایی لود کنید و هرگز فولدر مربوط به SOUND که فایلهای PCG در داخل آنها هست را لود نکنید مخصوصا فایل USERDK.PCG که مخصوص درام کیتها است .احتمالا به علت عدم سازگاری ،(البته بنده اینطور احتمال میدهم) رم داخلی دستگاه از شناختن انها عاجز میباشد و باعث هنگ کردن دستگاه میشود و در صورت تکرار مجدد احتمال خرابی سخت افزار نیز میشود.
البته در صورت هنگ کردن دستگاه تنها راه حل ان فرمت کردن دستگاه است که با این عمل درست میشود اگر در سخت افزار مشکلی پیش نیاید.امیدوارم دوستان جهت کسب تجربه هم که شده این ریسک را نکنند
تشکر شده توسط :  میثم قاسمی , ehsanmir , rahim , Hamidh , MASTER , korgpa800elite , مجتبی , محمد قلمچی , rafael72 , samajidm , aka4770
ارسال: #8
۲۷/۶/۱۳۸۹, ۰۱:۲۷ عصر
(۲۷/۶/۱۳۸۹ ۱۲:۰۷ عصر)علی محمدی نوشته شده توسط: اینجا یک لینک قرار دارد، اگر عضو نیستید، لطفاً ثبت نام کنید در غیراینصورت وارد حساب خود شوید تا به آن دسترسی داشته باشید.
بنده حتی بعضی از ریتمهای فلش کارت ها را نیز که به صورت ست بوده اند را لود کرده و تغییر داده ام که البته بدون سمپل در واقع با درام کیتهای pa500persian تنظیم کرده ام .که اگر فرصتی دست داد حتما طریقه اجرای ان را هم خواهم گفت.

با سلام
این آموزش مفیدی است اگر آنرا تهیه کنید لطف مهمی به دوستان‌تان کرده‌اید

A.R Abedi Exclamation

KORGIRAN virtual spaces technical administrator
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط :  Hamidh , korgpa800elite , venusmusic , samajidm , aka4770
ارسال: #9
۲۷/۶/۱۳۸۹, ۰۳:۱۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال ۲۷/۶/۱۳۸۹ ۰۳:۱۲ عصر توسط علی محمدی.)
خواهش میکنم حتما این کار را خواهم کرد فقط مشکل در تایپ دارم واقعا کار تایپ خیلی خسته کننده است.مطالب بالا را هم به سختی تایپ کردم. البته کمی حوصله و وقت میخواهد. اگر میشد دستی روی کاغذ مینوشتم و بصورت اسکن و عکس میگذاشتم بهتر بود.Big Grin در چند روز آینده حتما ترفندهای دیگر را هم بازگو میکنم. فعلا دارم تایپ ، طریقه گلچین کردن ریتمها را انجام میدهم.
تشکر شده توسط :  ami , ehsanmir , Hamidh , MASTER , korgpa800elite , venusmusic , samajidm , aka4770 , shahbazstar
ارسال: #10
۳۰/۶/۱۳۸۹, ۰۶:۰۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال ۳۱/۶/۱۳۸۹ ۰۵:۰۳ عصر توسط علی محمدی.)
روش قطع و وصل آكورد در Pa500 Persian
برای خاموش و روشن کردن آکورد هنگام نواختن ریتم میتوانیم از دو روش استفاده کنیم :
1- با خاموش و روشن کردن کلید ACCOMP این عمل انجام میشود.در نظر داشته باشید که دگمه MEMORY در کنار ACCOMP باید همیشه روشن باشد. در صورت خاموش بودن ، با برداشتن انگشتان از روی کلاویه ها اکورد نیز قطع میشود وبا گذاشتن دوباره انگشتان آکورد اجرا میشود.که این عمل در اجرای برخی آهنگها مناسب است.
2- با فشار دادن همزمان سه کلاویه در کنار هم مثل DO+DODIEZ+RE میتوان اکورد را قطع کرد و در صورت نیاز به اجرای آکورد دوباره آکورد گیری را از سر بگیریم.‍
تشکر شده توسط :  ami , رامين , Abedi , mrpmmm , میثم قاسمی , ehsanmir , rahim , afshin1 , MASTER , korgpa800elite , مجتبی , mosio , venusmusic , rafael72 , farshad.gil , samajidm , aka4770 , lovely11380 , behzad43 , shahbazstar , javadsamizadeh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن: